תכנון ובניית בתים

הקמה של בית חדש דורשת השקעה רבה משלב הרעיון הגדול ועד הפרטים הקטנים. כאשר אתם משקיעים אינספור שעות ביצירת בית החלומות שלכם, אתם רוצים לוודא כי בסופו של יום, את התוצר המוגמר אתם תקבלו כאשר הוא מושלם ועומד בכל הציפיות שלכם . תפקידו של האדריכל בכל פרויקט הוא ליצור איזון בין המצוי לרצוי בסביבת המבנה הכוללת ולאפשר למשתמשי המבנה העתידיים לחיות בנוחות ונגישות מקסימלית. דווקא בתחום הבניה, חשיבה לעתיד היא כלי המפתח להצלחה ולכן כדאי לתת את הדעת על התכנון כבר בשלבים הראשונים. לשם קבלת מידע נוסף, אתם מוזמנים למלא את הטופס  – אדריכל בתים פרטיים .

תכנון ובניית בתים – יצירה מושלמת כבר מהיסודות

על מנת לבנות את בית החלומות שלכם או לבצע תוספת בניה לבית פרטי אתם חייבים להשקיע בתהליך התכנון. לאורך כל הפרויקט. 

אנשי צוות הבניה יסתמכו על תוכניות העבודה אותם אישרתם והן יהיו הקו המוביל את הבניה כולה. לכן מומלץ להתייחס בעת התכנון לכמה אספקטים:

  1. תקציב – ניהול תקציב מסודר לפרויקט מונע הוצאות כספיות בלתי צפויות ומאפשר לכם להקים את הפרויקט תחת התנאים והיכולות שלכם
  2. כאשר נכנסים לתכנון חשוב לדעת מראש מה התקציב המיועד לפרויקט כדי שתוכלו לסיים את הפרוייקט ולדעת מראש איפה משקיעים ואיפה חוסכים
  3. שיטת בניה – מלבד תוכניות הבניה, השימוש בשיטות בניה שונות גם הוא חיוני על מנת לשפר את עמידות הפרויקט. שימוש בשיטות בניה מתקדמות כמו בניה מתקדמת מאפשר למבנה להיות עמיד ולחסוך בצריכת החשמל והאנרגיה.
  4. גרמושקה"   מוכחרות להיות מוגשות בזמן ולא ניתן להקים פרויקט בלי להגיש תכוניות לאישור וועדת התכנון המקומית או העיריה . עם הגשת התוכניות"  וקבלת אישור בניה, ניתן להתחיללהתחיל לבנות .
  5. תזמון וניהול הבניה  – תזמון הזמנתם של אנשי הצוות השונים לאתר הבניה, כחלק מתהליך הקמת המבנה, הוא חיוני לפרויקט יעיל ואפקטיבי . חשוב לבצע בחירות עיצוביות מראש עוד בתהליך התכנון כי כארש הבניה מתחילה היא מתקדמת מהר ויש גם עניין של זמני אספקה אז חשוב לתכנן הכל מראש כדי למנוע עיכובים שיכולים לעלות בזמן ,כסף והחלטות חפוזות  

תכנון ובניית בתים

 

תכנון ובניית בתים – צעד ראשון לקראת הקמת בית החלומות

 תכנון אדריכלי אופטימלי מתייחס לתנאי השטח במגרש , לטופוגרפיה לשכנים , לנוף ולרוחות השמים . חלוקת החדרים תעשה אחרי איפיון מעמיק של חיי בניה המשפחה בבית כיון וגם בעתיד (כמו יחידת מתבגר, יחידת השכרה בעתיד ,ועוד..)

 

תוכן עניינים

מתכנון ועד מפתח במעטפת 360

(גם אחרי הכניסה לבית)

ניסיון של 20 שנה בעיצוב, תכנון ובניה.

אחריות חוזית מלאה לתקציב וזמנים

עד 7 שנים שירות ואחריות גם אחרי הכניסה לבית

מלווים אתכם מהתיכנון עד המפתח

יחס אישי והתנהלות מול גורם מקצועי אחד

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם