בנייה מתקדמת עד מפתח

לבנות בית חדש זה פרויקט מרגש ומלהיב אבל ברגעים מסוימים גם יכול להיות מלחיץ – האם נעמוד בתקציב? מה לגבי הלו”ז? מתי בוחרים ריצוף?  איך מתמודדים עם הבלתמ”ים?

כדי לעבור את פרויקט בניית הבית בהצלחה ובראש שקט , צריך אנשי מקצוע מעולים, מקצועיים ובעיקר מנוסים, ועדיף שכל תהליך הבניה יתבצע תחת קורת גג אחת.

המטרה שלי לתת למשפחות הבונות שירות איכותי ומענה שלם לכל תהליך התכנון והבנייה.

ידע אדריכלי שמחובר לבניה בפועל – בדרך זאת , לא מתפספסים פרטים עד נקודת החשמל האחרונה.

בית עמק חפר

הבית בסלעית

בית עם נוף ליער

הבית עם הפטיו

בית בקיבוץ בחן – עם מפלסי חצר

בית בסגנון אמריקאי

תהליך בניית בית בבניה מתקדמת

תוכניות?
יש לכם כבר תוכניות ? מצויין !
נשמח לקבל תוכניות עבודה, ולהגיש מפרט בהתאם. בשילוב עם האדריכל/ית שלכם. האדריכל ישמח שיש קבלן שמדבר בשפת האדריכלות והעיצוב:) .וזה מבטיח תקשורת מפרה ע”פ הצורך לאורך הפרוייקט.
יש לכם מגרש - איזה כיף!
אבל אין לכם עדיין תוכניות אדריכליות והיתר
חשוב לכם לבנות בית איכותי בטעם ובסגנון שלכם ללא הפתעות ובמינימום התעסקות במצדכם.
ניתן לקבל שירות אישי מהתכנון ועד המפתח.
בניית מפרט /הצעת מחיר
ישנן מספר רמות בנייה וגימור ולכל לקוח אני תופר את המפרט המתאים ביותר למידותיו לפי התקציב ומה שחשוב למשפחה .  חשוב להבין שככל שנשקיע יותר במפרט , איכות הבית תעלה,  אך הכי חשוב זה לעמוד בתקציב שמוגדר לבניית הבית.
1
שלב הבטון
ביסוס, רצפה וממ"ד. מתחילים מקדיחת יסודות ויציקת רצפה וממ"ד לבית. כאן נשקיע בבסיס איכותי ויעיל בתקציבו.
2
שלד פלדה
שלד מפורק ומדויק מגיע לשטח. שלד שתכונן מבעוד מועד בתוכנת מחשב ונחתך רק אחרי אישור כל התוכניות . מורכב באתר תוך 3 עד 5 ימים.
3
שלב הגמר
כאשר השלד מדוייק ומוכן לקבל את התשתיות שעוברים בקירות קל ויעיל להשחיל את תשתיות החשמל, אינסטלציה, מזגנים, בית חכם ועוד.. במקום לחצוב ו"לפצוע " את השלד בבניה בבלוקים . לאחר מכן נסגור את הקירות במערכת קיר מתקדמת. ואז נגיע לחלק הכיף שבו הבית מתחיל ללבוש צורה עם חלונות, דלתות ריצוף ועוד שיבחרו ביחד מבעוד מועד כדי למנוע עיכובים. והכל ממותגים מובילים בתחום הבניה המספקים גם הם אחריות מלאה ונוספת.
4
כניסה לבית -איזה כיף:)
השלב המרגש בכל התהליך. עם כניסתכם לבית תקבלו מאיתנו את ספר הבית . ספר המאגד בתוכו לדוגמא את גוון הצבע של הקירות, כתבי אחריות למוצרים השונים ועוד..
5
החיים שאחרי
שירות ואחריות מקיפה גם אחרי הכניסה לבית . בתים איכותיים אמורים לתפקד עם אפס תקלות במשך שנים . אך לעיתים יש תקלות הדורשות תיקון - ופה אתם לא לבד עם אותו שירות אישי.
6

מתכנון ועד מפתח במעטפת 360

(גם אחרי הכניסה לבית)

ניסיון של 20 שנה בעיצוב, תכנון ובניה.

אחריות חוזית מלאה לתקציב וזמנים

7 שנות אחריות מקבלת מפתח

עד 7 שנים שירות ואחריות גם אחרי הכניסה לבית

one stop shop

מלווים אתכם מהתיכנון עד המפתח

יחס אישי והתנהלות מול גורם מקצועי אחד

הם כבר נהנים בבית שלהם 🙂

אם אתם חושבים על לבנות בית, והיתה רק החלטה אחת שהייתם חייבים לקחת, היא צריכה להיות לעבוד עם אודי מסינגר. אודי ליווה אותנו משלב החלום ועד תיקוני צבע קטנים שאפילו לא שמנו לב אליהם… לאורך כל הדרך עם הקפדה על הפרטים הכי קטנים, על גימור מושלם ועבודה עם החומרים הכי איכותיים, עם היצמדות מרשימה ללוח זמנים, עם ייעוץ נבון מתוך ידע נרחב ונסיון, עם הקשבה לכל בקשה ושאלה, וכל זה בנועם, עם חיוך, סבלנות רבה, רוגע ותחושת ביטחון. אודי, לא יודעים איך היינו עוברים את זה בלעדיך, היה כיף לעבוד איתך. תודה זו מילה קטנה.

פייסבוק 16.8.20

תמונת בית
גיתית ונמרוד

תהליך התכנון והבנייה עם אודי היה לאורך כל הדרך נינוח ורגוע.

אודי דאג להחזיק את החלום שלנו מצד אחד ומהצד השני דאג להיות עם האצבע על הדופק בכל הקשור ליכולות הכלכליות שהיו לנו.

תהליך בנייה הוא מלחיץ ומביא איתו לא מעט לבטים והחלטות לא קלות.

החוויה שלנו עם אודי היתה שיש על מי לסמוך , דבר שאפשר לנו לדאוג קצת פחות ולחוש בטחון

תודה לך אודי

היה לנו תענוג

משפחת  חליבה

חשוב לנו להגיד לך תודה בסיומה של תקופה מרגשת ומורכבת. ההחלטה לבנות בית בבניה בלתי קונבנציונאלית קסמה לנו מאוד אבל גם הפחידה מעצם השונות וחידוש בה.
מהרגע שנפגשנו הידע והאמונה שלך במעלות בניה מסוג זה הרגיעו אותנו ונסחו בנו תחושת ביטחון שאנחנו בידים מקצועיות. הראייה הכוללת שלך של חוזקות שטח הבניה והטבע סביבו יצרו בית כמו שחלמנו שמנצל את כיווני האוויר והאור הטבעיים. הליווי שלך בכל תהליך הבניה היה מקצועי ומסור, הכוונת הקבלן ואנשי הביצוע והעמידה בתקציב מוגדר מאוד איפשרו לנו להמשיך את שיגרת חיינו בשקט ובביטחון.

משפחת סבח

סרטון אחד שווה אלף מילים

אודי מסינגר ומושיק גלמין
נגן וידאו
אודי מסינגר ומושיק גלמין בתכנית מעצבים
סרטון היכרות עם אודי מסינגר
ממליצים על אודי מסינגר
נגן וידאו
תכנון בניה - משפחת קון
נגן וידאו
תקציב בניה - מה חשוב לדעת?

שאלות בנושא בניה מתקדמת

בניה מתקדמת תאפשר לכם חיסכון כספי של עד 30% בתחזוקת הבית.

בנוסף, הבניה המתקדמת הינה מדויקת ולכן היא מונעת ליקוי בנייה.

בתים משלד פלדה דקת דופן, בשיטה המתקדמת בה אני בונה, מתוכננים ע”י תוכנות מחשב וכך מגיעים לתוצאות הנדסיות וביצועיות מדויקות ומהירות, העומדות בתקנים גבוהים לבנייה ועמידות בתזוזות קרקע, למניעת סדקים.
הבתים הם בעלי רמת בידוד טרמית גבוהה לפחות פי 3 מאשר בבנייה רגילה ובבנייתם אני מיישם חומרי גמר ואיטום ממיטב הטכנולוגיות של היצרנים המובילים בעולם, שנבחרו על ידי אישית.

בנייה המתקדמת מאפשרת גמישות לשינויים לאורך השנים ובכל שלב, תוכלו ביתר קלות לבצע שינויים במבנה.

בניית בית מיסודות עד סיום בין 6 חודשים ל 8.

לבנייה המתקדמת יש עמידות מקסימלית בפני סדקים ובלאי.

בהחלט.  הבית מתאים מאוד לאקלים הישראלי גם בתנאי חום וגם בתנאי קור.  רמת הבידוד של הבית גבוה פי 6 מבית “רגיל”. ( עוד מידע בסרטונים )

כל בית מתחיל ביציקות בטון של יסודות, קורות קשר, רצפה וממ”ד, ממשיך בהקמת שלד פלדה דקת דופן ממוחשבת ומדוייקת שבה הכנות לכל החלונות, התיריסים החשמליים ,התשתיות ועוד . השלד מגיע מהמפעל כשלד קיר להרכבה.  הקמת השלד על ידי צוות מקצועי לוקחת בין  3-5 ימים ובסיומו מקבלים שלד מושלם שלא דורש, יישור ,  חציבות והתאמות.  כך נחסך זמן יקר והכל מושחל בקירות בקלות (כל כך הגיוני וקל לטיפול בהמשך) יחד עם התקנת מערכות בידוד מתקדמות. גמר הבית יחופה במערכת גמר חיצוני מתקדם (גמיש ועמיד בתזוזות קרקע ומונע סדקים), על פי בחירתכם: גמר טיח, בריקים, עץ ועוד.

מכירים את הבתים האלה שהמזגן פועל בהם ללא הפסקה ? בבית בבניה מתקדמת אין צורך במזגנים גדולים העובדים ללא הפסקה.

גם האקוסטיקה יותר נעימה ויוצרת חלל עם “אנרגיות טובות” באחריות 🙂

“בניה קלה”  זהו מושג מבלבל. ישנן שיטת בניה בבניה קלה שיכולות לחסוך כסף משמעותי כאשר מורידים את רמת עובי הקירות, הבידוד, איכות החלונות אפילו גובה תקרה והרשימה היא אינסופית ….. הפתרונות האלה לרוב מתאימים למי שמחפש מבנים שלא למגורי קבע לדורות.   אך אם ברצוננו לבנות בית ברמה טובה שניתן לתת עליה אחריות מקיפה. עם חומרי גמר  איכותיים בית שיהיה נעים אקלימית ואקוסטית ועמיד לאורך שנים, המחירים לרוב משתווים לעלות בניה  קונבנציונאלית. 

אך בבניה קונבנציונלית משלמים יותר על בעלי המקצוע לעומת בניה מתקדמת בה  משלמים יותר על החומרים ופחות על “העבודה” כך שאתם נשארים לגור בבית שבנוי מחומרים  פי 6 יותר טובים. אפשר להגיד שפה היתרון הגדול באמת.

קבלן מפתח מרכז תחתיו את כל הקבלנים ובעלי המקצוע המעורבים בתהליך הבניה. משלב העלייה לשטח ועד לקבלת המפתח כניסה לבית. היתרון של קבלן מפתח הוא באחריות הכוללת על התיאום בין עשרות בעלי המקצוע שצריכים לעבוד על הבית ובאחריות של גורם אחד לכל בעיה.  

בנייה מתקדמת בית שעובד בשבילכם

כיום שיטות הבניה התקדמו מעבר לרגיל והמוכר בישראל (בניה מ”בלוקים”)  ויש שיטות בניה יעילות וחסכוניות , לבנייה ולתחזוקה עתידית.

 שלד בניה מתקדמת מפלדה דקת דופן  הוא מהמועדפות בעולם המערבי. 

גם בארץ בתים רבים בנויים ונבנים בשיטת בניה מתקדמת.

להן מספר יתרונות של הבנייה המתקדמת מפלדה:

 • שימוש בחומרי חיפוי יבשים חדישים וגמישים שמונעים סדקים ותחזוקה יקרה לאורך שנים.
 • קיצור משך הבנייה בכ – .40%.
 • בידוד תרמי ואקוסטי ברמה גבוהה ,פי שלוש  מבלוק הכי מתקדם.
 • בניה מדויקת בעזרת טכנולוגיה מתקדמת  שמונעת ליקויי בניה
 • חסכון של  כ-30% בהוצאות החשמל לאורך השנים.
 • עמידות גבוהה ברעידות אדמה ובתזוזות קרקע ושמונעות סדקים במבנה .
 • יישום תשתיות -מהיר, נח לטיפול, קל לעבוד עם תשתית השלד המדויקת .
 • שינויים בעלויות מינימליות תוך כדי הבניה וגם במהלך החיים בבית.
 • כמות  פחת ופסולת, רק 20% בהשוואה לקונבנציונאלי.
 • משקל קל- אידיאלי לתוספות בנייה.
 • ובונוס נוסף : הפחתה בפליטת גזי חממה – בייצור חומרי הגלם ובשינוע.

 

המטרה שלי היא לתת  למשפחות הבונות ראש שקט ומענה שלם לכל תהליך התכנון והבנייה, בנייה מתקדמת בשיטת הכל כלול – עד המפתח וגם אחרי .

כאשר המתכנן , אחראי הן על תכנון הבית והן על בנייתו, יש חיבור בין ידע אדריכלי  לבין הבניה בשטח, לעלויות, לאפשרויות תכנון ולפרטי הביצוע. 

בדרך זאת , לא מפספסים פרטים בדרך.

סוף מעשה במחשבה תחילה

בתחילת התכנון נגדיר יחדיו את התקציב והמפרט הטכני על פי הצרכים, הרצונות והתקציב שלכם ונצא לדרך.

ה”עין האדריכלית” שלי תספק לכם ערך מוסף לכל אורך הבנייה: אציע פתרונות יעילים לבעיות אשר צצות בשטח ואינן מקבלות מענה ואחסוך מכם עיכובים הנובעים מפערי ידע בין הגורם המתכנן לגורם המבצע. כך נוכל לבצע שינויים מיידים על פי ההחלטות בשטח, בלי צורך לפתוח “שרשרת תגובות” עם המתכננים. הפרויקט כולו, משלב הביסוס ועד הגמר, יתבצע בהתאמה מלאה לתקנים הנדרשים, תוך עמידה קפדנית בתקציב ובלוח הזמנים – עד מסירת המפתח במועד המתוכנן, באחריות!

ישנן מספר רמות בנייה חשוב להבין שככל שנשקיע יותר במפרט , איכות הבית תעלה,  אך הכי חשוב זה לעמוד בתקציב שמוגדר לבניית הבית ולבנות אותו מחומרים איכותיים על פי תקנים מחמירים.

את המפרט הטכני נבנה ביחד לפי צרכים ורצונות שלכם.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

×

דברו איתנו :)

× היי, איך אפשר לעזור לך?