blank blank blank

לפגישת יעוץ - יש להשאיר שם וטלפון

  תכנון אדריכלי 

   אם כך, ברור שאתם מבינים עד כמה תכנון אדריכלי חשוב בכל התהליך הזה. לכן כדאי יהיה לבחור עוד היום את האדריכל המקצועי והמוכשר ביותר שיוכל ללוות את הפרויקט שלכם, כי מה פתאום שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר?

  מה צריך לקחת בחשבון כשעושים תכנון אדריכלי?

  אם חשבתם לרגע שכאשר מדברים על תכנון אדריכלי הדבר היחיד שחשוב הוא להחליט מראש איפה כל חדר יהיה ממוקם בבית, דעו שזה לא מדויק. למעשה, כאשר מדברים על תכנון של מבנה כזה או אחר, יש לקחת בחשבון פרטים רבים כמו:

  •  מה התקציב ובהתאם לזה מה גודל המבנה  ?
  • האם חשוב לכם הבידוד של הבית או רק העצוב ?
  • מהם כיווני האויר של המגרש ?

  בנוסף, כמובן שכאשר מדברים על תכנון של מבנה, יש עוד נקודה שחשוב מאוד להתייחס אליה והיא התקציב. לכל לקוח יש תקציב אחר ואין כל טעם לתכנן עבור לקוח מסוים מבנה שיעלה הרבה מעבר ליכולות שלו או לסכום שהוא תכנן להשקיע. לכן חשוב ביותר לדבר עם האדריכל שלכם מראש על התקציב, כי זה הבסיס לכל שאר עבודת התכנון.

  תכנון אדריכלי 

  תכנון אדריכלי במקצועיות ובאדיבות

  שמעתם על אנשים שיצאו לפרויקט כמו תכנון הבית הפרטי שעליו הם חלמו שנים אך לא נהנו מהדרך? אם כך, ברור מדוע אתם מעדיפים לעשות הכול כדי להימנע ממצב דומה. 

  במשדרנו אנו מציבים סטנדרט של תכנון ובניה טובים מהמקובל בשוק הישראלי .

  כי כל משפחה ובית הם מיוחדים

  מידע נוסף בנושא

  מהו תכנון אדריכלי?

  תכנון אדריכלי הוא הליך אשר מורכב ממספר שלבים – החל מהאיסוף ההתחלתי של המידע והנתונים ועד לשלב בו ניתן להציג ללקוח תוכנית גמורה או הדמיה.
  בהליך התכנון האדריכלי, הן לפני בנייה והן לפני שיפוץ, לכל אחד מהשלבים תהיה חשיבות והשפעה על התוצאה הסופית. מכיוון שכל הבית עתיד להיבנות תוך הישענות על אותה התוכנית, חשוב לבצע כל אחד מהם בצורה המקצועית והקפדנית ביותר, תוך הקפדה על שיתוף ושיקוף ללקוח. אודי מסינגר נותן שירותים מסוג זה

   על מה מושתת תכנון אדריכלי?

  תכנון אדריכלי יהיה מקצועי ואיכותי כאשר ישנם מספר פרמטרים מרכזיים עליהם הוא אמור להיות מושתת ובין היתר:

  • דרישות, צרכים והאופי של המשפחה – בסופו של דבר, בעת בניית בית צמוד קרקע המטרה תהיה לאפשר למשפחה ליהנות מבית החלומות שלה. מהסיבה הזאת התכנון אמור לקחת בחשבון את ההתאמה למספר הנפשות, לגיל הנפשות, לצרכים השונים, למספר החדרים לו הם זקוקים ולמטרות של כל חדר, לשטחי אחסון, לתכוניות עתידיות ולפרמטרים נוספים.
  • תנאי השטח וגורמים טכניים – יש לא מעט גורמים טכניים אשר ישפיעו על הליך התכנון האדריכלי ובין היתר: גודל השטח על גביו נבנה הבית, תנאי השטח, מה יש מסביבו (האם יש בתים צמודים או לא) וגורמים נוספים, כאשר האדריכל אמור להביא את כל אותם הגורמים בחשבון בהליך התכנון.

  גובה התקציב – התכנון האדריכלי חייב לשים דגש משמעותי על גובה התקציב אשר הוקצה לשם בניית הבית, כאשר האדריכל חייב להחזיק בידע וכלים אשר יאפשרו לו למקסם את אותו התקציב בצורה המיטבית (אדריכל יצירתי ומנוסה, ידע איך לעבוד גם עם תקציב שהינו נמוך יחסית).

  תכנון אדריכלי – הצעד הראשון להגשמת החלום

  תכנון אדריכלי מהווה למעשה את התשתית לבית החלומות ולכן, חשוב שהליך משמעותי זה יבוצע על ידי אדריכל מנוסה, מקצועי ולא פחות חשוב מכך, יצירתי ובעל מעוף.
  אודי מסינגר מתמחה באדריכלות ירוקה ובבנייה מתקדמת, בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה.
  בהליך התכנון האדריכלי, מקפיד אודי לשים בראש סדר העדיפויות את הצרכים הפרטניים של המשפחה הניצבת מולו ובאמצעות ניסיון וידע נרחב מתכנן עבורם את הבית המתאים.

  שאלות ותשובות:

  מהו בעצם תכנון אדריכלי?

  תכנון אדריכלי הוא תהליך המורכב מכמה שלבים החל מאיסוף המידע ועד להדמיה או לתוכנים המוגמרת של הפרויקט.

  מה כדאי לקחת בחשבון לפני שמתחילים בתהליך תכנון אדריכלי?

  מומלץ לדעת מה סוג הבנייה אותה מעוניינים לבצע, מה גודל הבית וכמה חדרים יהיו בו, מה התקציב ועוד..

  על מה מתבסס תכנון אדריכלי?

  תכנון אדריכלי מתבסס, ראשית, על צרכים, הדרישות ואופי הלקוח. כמו כן, כמובן, שגורמים טכניים כמו תנאי שטח גם הם ישפיעו על התכנון.

  לבלוג

  קבלן בנייה

  בשנים האחרונות, תעשיית הבנייה הולכת ומתרחבת על פני אזורים רבים יותר ויותר. כמעט בכל מקום שנלך,נוכל להיתקל במראה של תהליך...
  להמשך קריאה

  קבלן מפתח

  ביצוע הליכי בנייה הוא אתגר לא פשוט אשר דורש תשומת לב וידע רבים, בין אם מדובר על בניית בתים פרטיים ובין אם מדובר על תוספת...
  להמשך קריאה

  בניית וילה

  בניית וילה היא עסק לא קטן. מדובר בבנייה אשר דורשת התעסקות רבה ובהתאם אחריות גדולה אשר משפיעה באופן ישיר על איכותו של הבי...
  להמשך קריאה
  לפרטים נוספים ותיאום פגישה

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם   חברות שיווק דיגיטלי חברות שיווק דיגיטלי