לפגישת יעוץ - יש להשאיר שם וטלפון

תכנון אדריכלי 

נמאס לכם לגור בדירה שכורה? רוצים לקנות בית לכל המשפחה? אם כך, ברור שאתם מבינים עד כמה תכנון אדריכלי חשוב בכל התהליך הזה. לכן כדאי יהיה לבחור עוד היום את האדריכל המקצועי והמוכשר ביותר שיוכל ללוות את הפרויקט שלכם, כי מה פתאום שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר? האדריכל אודי מסינגר ממתין לכם במשרדו, עם יותר מעשרים שנה של ניסיון, אז למה שלא תקבעו אצלנו פגישה כבר עכשיו?

מה צריך לקחת בחשבון כשעושים תכנון אדריכלי?

אם חשבתם לרגע שכאשר מדברים על תכנון אדריכלי הדבר היחיד שחשוב הוא להחליט מראש איפה כל חדר יהיה ממוקם בבית, דעו שזה לא מדויק. למעשה, כאשר מדברים על תכנון של מבנה כזה או אחר, יש לקחת בחשבון פרטים רבים כמו:

  • האם אתם מעוניינים בבניה ירוקה או לא?
  • האם אתם רוצים שזו תהיה בניה קלה ומהירה?
  • עד כמה גדול צריך להיות המבנה?
  • כמה חדרים צריכים להיות בבית?
  • האם תרצו להתחשב בכיווני האוויר והאור?
  • האם תרצו לשלב אלמנטים מיוחדים בבנייה, כמו לדוגמא, מדרגות?

בנוסף, כמובן שכאשר מדברים על תכנון של מבנה, יש עוד נקודה שחשוב מאוד להתייחס אליה והיא התקציב. לכל לקוח יש תקציב אחר ואין כל טעם לתכנן עבור לקוח מסוים מבנה שיעלה הרבה מעבר ליכולות שלו או לסכום שהוא תכנן להשקיע. לכן חשוב ביותר לדבר עם האדריכל שלכם מראש על התקציב, כי זה הבסיס לכל שאר עבודת התכנון.

תכנון אדריכלי 

תכנון אדריכלי במקצועיות ובאדיבות

שמעתם על אנשים שיצאו לפרויקט כמו תכנון הבית הפרטי שעליו הם חלמו שנים אך לא נהנו מהדרך? אם כך, ברור מדוע אתם מעדיפים לעשות הכול כדי להימנע ממצב דומה. כל אחד מאיתנו מתרגש כשהוא בונה בית ולכן טבעי שתרצו לעבוד עם אדריכל שהוא לא רק מקצועי אלא גם אדיב וסובלני. אלה הן עוד סיבות שבגללן אודי מסינגר הוא איש המקצוע הנכון לכם, שכן עם אדם כזה תוכלו לדעת שאתם במקום הנכון. אל תדחו את הדברים ובואי לפגישה במשרדו עוד היום, כי בניית בית זו חוויה מרגשת שאין ספק שתיהנו ממנה עם אדריכל כמו אודי מסינגר.

בלוג נוספים

אדריכל עמק חפר

שירותי אדריכלות משלבים בתוכם מגוון רחב של עיסוקים ומצריכים מבעלי המקצוע להחזיק בידע וכישורים רבים. התחום המתפתח בישראל מ...
להמשך קריאה

שלחו טופס מהיר

לקבלת הצעת מחיר וליעוץ ראשוני אישי
חברות שיווק דיגיטלי חברות שיווק דיגיטלי