לפגישת יעוץ - יש להשאיר שם וטלפון

אדריכלות ירוקה על פי אודי מסינגר

נעים להכיר, שמי אודי מסינגר, הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים ואני מתמחה באדריכלות ירוקה לבתים פרטיים בבניה מתקדמת  ו”רגילה” .

מעל 20 שנים שאני מלווה משפחות בתכנון ובניית בתים ותוספות בניה .

בזכות ניסיון העבר שלי כקבלן בניה וכמנהל פרויקטים, תהנו מתהליך תכנון יצירתי  הלוקח בחשבון את תקציב הבניה ונותן פתרונות עיצוב ובניה, שיחסכו לכם זמן וכסף וינצלו את יתרונות המגרש שלכם באופן אופטימלי.

הכל כדי שתהנו מהחיים בביתכם כמשפחה לאורך שנים ארוכות.

תכנון ירוק

אני מאמין בתכנון ירוק החל מהפניית תקציב מדויק למקומות הנכונים, דרך תכנון ירוק ובניית הבית מחומרים מתקדמים ומבודדים. תכנון שמביא לידי ביטוי כיווני שמש ורוח. תכנון יעיל וחסכוני, לבנייה ולתחזוקה עתידית , תכנון שחוסך בעליות של חשמל. תוך ניצול מקסימלי של המגרש ותנאי השטח.

שיטות בניה

המשרד הינו מהחלוצים והמובילים בארץ בתכנון לבנייה קלה- מעץ ,מפלדה ומשילוב שיטות בניה. כיום המשרד מתמחה הן בבניה קונבנציונאלית והן בבניה הקלה. ההתמחות הרב תחומית הזאת, מתאפיינת ,בתכנון אדריכלי יצירתי שאינו מוכתב ע”י מגבלות החומר. התוצאה- בית מעוצב, מבודד ועמיד לאורך שנים. בעזרת שילוב חומרי בנייה ,כמו עץ ופלדה , נוכל גם להעשיר את הבית בפרטים ולא בהכרח בתקציב.

תכנון שמחובר לשטח

לאחר שנות ניסיון רבות כ”קבלן מבצע” , אני מתכנן בתים תוך ראיה והתחשבות מוקדמת בכל שלבי הביצוע. גישה זו הינה בעלת ערך משמעותי בתכנון בתים שהם ריאלים, ברי ביצוע ושביצועם הופך להיות חלק, יעיל ומהיר יותר. בתים אלו מתאפיינים גם בתחזוקה נמוכה לתקופת זמן ארוכה יותר . אני מתכנן, כך שיהיו מינימום גורמים “בלתי מתוכננים” מראש. זאת מבלי להמעיט ביצירתיות וחדשנות התכנון.

תכנון למשפחות

תכנון בית למשפחה דורש ניסיון רב. בתחילה, נשב ונברר אתכם צרכים, חלומות והעדפות עיצוביות, כדי לזהות ולהתאים את הבית לסגנון החיים , לאופי ולמנהגי המשפחה . בתכנון למשפחה ניקח תמיד בחשבון את הצרכים המשתנים של המשפחה (גילאי הילדים המשתנים ). נשקיע מחשבה בצורת המבנה והעמדותו בשטח כדי ליצור פינות ישיבה נעימות לכל שעה ביום ובמשך כל עונות השנה לרווחת כל המשפחה.

המטרה שלי בשלב הראשון היא לתת לכם כלים וידע לעזור לכם לקחת החלטות מושכלות בתכנון ובבניה ולשמור על האינטרסים שלכם כל הזמן .

מוזמנים להתקשר ,להתייעץ ולהיפגש.

אשמח לפתוח לכם דלת , לבית הבא שלכם.

אודי מסינגר

הרווח כולו שלכם! - מה אתם מרוויחים במסינגר ?

מומחיות בבתים פרטיים למשפחות

אדריכלות ובניה

התמחות ירוקה

20 שנות ניסיון עבודה בשטח

עמידה בתקציב

שלחו טופס מהיר

לקבלת הצעת מחיר וליעוץ ראשוני אישי
חברות שיווק דיגיטלי חברות שיווק דיגיטלי