אודות

נעים להכיר,

שמי אודי מסינגר ומשרדי מציע תחת קורת גג אחת גם תכנון אדריכלי וגם קבלן רשום לכל תהליך הבנייה, מטיפול בהיתרי בנייה ועד המפתחהצוות שלי ואני נשמח להעניק לכם שירות בסטנדרטים בלתי מתפשרים עם התאמה אישית, תכנון תקציב, ליווי צמוד, הכוונה וזמינות.

כאן בונים למשפחות בלבד וזה חשוב. 

בזכות ניסיון של כ-25 שנים וקילומטרז’ של מאות פרויקטים ואלפי מ”ר, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. תיהנו מהתשוקה שלי לבנייה צמודת קרקע עם אדריכלות מתקדמת, ירוקה, חכמה ומדויקת. מקצועיות ללא פשרות ויצירתיות ללא גבולות.

המשרד שלנו מתמחה הן בבנייה קובנציונאלית (בלוקים) והן בבנייה ירוקה ומתקדמת. נעשה הכל בכדי שתגשימו את החלום על הבית שתמיד רציתם, וגם – חשוב לא פחות – תיהנו מתהליך בנייה יעיל, נגיש, נעים, מהיר ומקצועי. בית שגם אתם וגם אני נוכל להתגאות בו.

למה אנחנו?

  • תכנון ירוק וחכם – תאורה טבעית, זרימת אוויר נקי, חומרי בנייה בריאים ועוד.
  • לוחות זמנים – יעילות ותכנון לוחות זמנים קצרים ככל הניתן.
  • תקציב בלי חריגות – כשמתכננים נכון, אין הפתעות. פשוט.
  • תיאום ציפיות ושקיפות – בכל שלב ושלב בפרויקט.
  • תכנון גם לעתיד –בית שיגדל אתכם ועם המשפחה. למשל: שינוי חלוקת חללים, תוספות בנייה בעתיד, הקמה עתידית של יחידת דיור להשכרה, הכנה לקלינקה/משרד והרשימה נמשכת.
  • אנשי המקצוע הכי טובים בענף – ביחד עמי יעמדו לרשותכם אנשי המקצוע הטובים, האיכותיים והאמינים ביותר בענף. אני לא מתפשר על מי שעובד איתי ואתם נהנים מהסטנדרט הזה.
  • אחריות לשנים קדימה – אחריות מלאה לטובתכם ל-7 שנים אחרי קבלת המפתח.
אודי מסינגר אדריכל

אדריכלות ירוקה מחוברת לשטח

אדריכלות נכונה מתחילה בתכנון אשר מפנה את התקציב הנתון למקומות הנכונים על פי אורח החיים, החלומות, הסגנון העיצובי והצרכים המשתנים של משפחתכם. כמתכנן התוכניות מחוברות מאוד לשטח ולתקציב וממזערות את הסיכון ל”הפתעות” תקציביות, לליקוי תכנון ולעיכובים בלתי צפויים.

 בנייה עד מפתח עם טאצ’ אדריכלי

להפוך את התוכניות שלכם למציאות עד הפרטים הקטנים באיכות בלתי מתפשרת. עם דגש על תהליך מהנה, יעיל, קצר, מדויק וחסכוני. עם התחייבות חוזית לתקציב, זמנים ואחריות גם אחרי הכניסה לבית.

קבלן רשום מספר 35817

ככה בונים בראש שקט!

מפרט בית איכותי המבודד גם טרמית ואקוסטית

בניה בפיקוח אדריכלי צמוד

תקציב בניה סגור ללא הפתעות

7 שנות אחריות מקבלת מפתח

אחריות מקיפה לבית

one stop shop

הכל כלול במקום אחד : אדריכלות + קבלן מפתח

למה להתלבט? בואו נדבר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם