לפגישת יעוץ - יש להשאיר שם וטלפון

  אודי מסינגר - אדריכלות ירוקה

  הרגע הגדול הגיע. רכשתם את המגרש עליו תבנו את ביתכם וזה הזמן להפוך את החזון שלכם למציאות:

  בית צמוד קרקע איכותי, שישרת אתכם ואת בני המשפחה באופן מיטבי. אבל… מהיכן מתחילים?

  באיזה שיטת בנייה לבחור? כיצד להעמיד את הבית בשטח המגרש? באיזה חומרים להשתמש? ואיך להבטיח

  שביתכם החדש יתאים לצרכים שלכם, היום ובעתיד, לא יהיה יקר לאחזקה ויספק לכם חוויית מגורים מהנה?

  אודי מסינגר – אדריכלות ובנייה ירוקה למשפחה

  לאורך 20 שנות פעילותי באדריכלות ובניה מתקדמת, תכננתי וליוויתי מאות פרויקטים עבור משפחות ואנשים כמוכם שרוצים לבנות בית פרטי נעים ובריא למגורים. בית שמתאים לצורכי המשפחה, מותאם לאקלים הישראלי, חסכוני באנרגיה ומצמצם את הפגיעה בסביבה.

  בית פרטי כזה, מתאפיין במיקום מיטבי במגרש בהתאם לכיווני השמש ולזרימת האוויר באזור הגיאוגרפי בו הוא נמצא ונבנה . שלד הבית נבנה מפלדה דקת דופן ובשלד עץ, בשיטות בנייה ידידותיות לסביבה ומחומרים ירוקים אשר מספקים בידוד תרמי ואקוסטי גבוה.

  בנוסף, האדריכלות הירוקה מאפשרת לכם לשלב, כבר בשלב התיכנון האדריכלי, מגוון טכנולוגיות מתקדמות, כגון מערכת מחזור מים, מערכת בית חכם ומערכת סולארית לייצור חשמל. כל זאת, על מנת לספק לכם סביבת מגורים נוחה עם תחזוקה מינימלית וחיסכון משמעותי של עד 30% בהוצאות האנרגיה והמים לאורך השנים.

  אדריכלות ירוקה – אתכם מהתכנון ועד המפתח

  תהליך התכנון האדריכלי יחל בפגישת היכרות, בה אאפיין יחד איתכם את הצרכים שלכם ואקשיב לכל הפנטזיות שלכם בנוגע לביתכם החדש ולסגנון העיצובי המועדף עליכם. כבעל ניסיון של 20 שנים באדריכלות ירוקה ובבנייה מתקדמת, אספק לכם את כל הידע והכלים לקבלת החלטות מושכלות ואחבר בין החלומות והדרישות שלכם לבין אילוצי המציאות, תנאי השטח, הטכנולוגיה והתקציב העומד לרשותכם. בתום שלב זה, אציג בפניכם תוכניות אדריכליות פרקטיות לבנייה, התואמות לסגנון החיים ולצרכים הנוכחיים והעתידיים שלכם.

  התכנון האדריכלי מתחשב בכל שלבי הביצוע: החל מסוג הביסוס, חלוקת החללים, גובה החדרים, גודל הפתחים ועד לאפיון הדלתות, האביזרים הסניטריים והרהיטים – כל זאת על מנת להעלות את רמת המוכנות ליציאה לדרך ולמזער את האפשרות ל"הפתעות" בשטח.

  לאחר דיוק ואישור התוכניות על ידכם, אכין עבורכם הדמיה שתמחיש כיצד ייראה ביתכם הפרטי החדש. עם הגשת ה"גרמושקה" לרשויות התכנון והבנייה, נתחיל לרדת לפרטים הקטנים בתוכניות העבודה, כגון נקודות חשמל, נקודות מים, חלונות ועוד. עם קבלת היתר הבנייה, קיימת אפשרות להמשך ליווי לבנייה מתקדמת עד המפתח.

  3 יתרונות באדריכלות ירוקה

  ניצול ותכנון אופטימלי לפי תנאי השטח

  אדריכלות בתקציב שלכם

  עד 30% חיסכון באנרגיה

  אריכיון נוספים

  בניה מתקדמת

  כחלק מהחזון שלי , לתת למשפחות הבונות, שירות איכותי ומענה שלם לכל תהליך התכנון והבנייה, אני מציע בנוסף  שירותי בנייה לבתי...
  להמשך קריאה

  אשמח לפתוח עבורכם דלת לבית הבא שלכם

  לפגישת איפיון מקדימה בנושא: תקציב, אדריכלות ובניה , השאירו פרטים
   חברות שיווק דיגיטלי חברות שיווק דיגיטלי