אדריכלות עיצוב ורישוי

תכנון אדריכלי הוא פאזל שלם שגדול מסך חלקיו. כשאתם מקבלים מאיתנו אדריכלות ועיצוב ממשרד שהוא גם קבלן מפתח, וכשהתכנון לוקח בחשבון את נקודת המבט של הביצוע, כל תהליך הבנייה הופך ליעיל, מדויק ומהיר. התוצאה תהיה בהתאם. אנחנו מתכננים בתים ירוקים ואקולוגיים שעושים מקסימום שימוש במשאבי הטבע – הצללות, תאורה טבעית, אוויר נקי ועוד.

הגישה שלנו: אנחנו מאמינים בתכנון אדריכלי בהתאמה אישית. כל בית מתחיל עם בניית תקציב ואפיון צרכי המשפחה. התכנון האדריכלי כולל בחירה בשיטת הבנייה (קונבצניונאלית או מתקדמת) והגדרה של כל האלמנטים הכי ספציפיים כמו הריצוף, חלוקת החללים, גובה הקירות, מפתחים, מסגרות, אפיון דלתות פנים וחוץ, חדרים סניטריים, מערכות חשמל, מטבח, ריהוט, תאורה, מיזוג אוויר, אדריכלות נוף ועוד.

מתכננים גם לעתיד: הבית שלכם גדל אתכם ומתפתח, והתכנון האדריכלי שלנו צופה את פני העתיד. משרד או קליניקה ביתיים שתחנכו ביום מן הימים? תוספת קומה? הכנה למערכת סולארית או עמדת הטענה לרכב חשמלי? חלוקת חללים מודולרית לפי הילדים שמצטרפים או פורסים כנפיים? הכל נלקח בחשבון.

שלד בניה מתקדמת

בית במושב חרוצים

בית במושב גן חיים

בית בקיבוץ עינת

בית בקיבוץ בחן

בית בקיבוץ עינת

תכנון אדריכלי - איך זה עובד?

ככה בונים בראש שקט!

מפרט בית איכותי המבודד גם טרמית ואקוסטית

בניה בפיקוח אדריכלי צמוד

תקציב בניה סגור ללא הפתעות

7 שנות אחריות מקבלת מפתח

אחריות מקיפה לבית

one stop shop

הכל כלול במקום אחד : אדריכלות + קבלן מפתח

הם כבר נהנים בבתים שלהם

אודי ליווה אותנו בתקופה ובפרוייקט כה משמעותיים בחיינו, ולא יכולנו לבחור טוב ממנו! החל מהייעוץ הראשוני בדבר הבנייה המתקדמת דרך תכנון מוקפד של הבית וניהול כל הממשקים מול הרשויות השונות, שוחקות ותובעניות ככל שיהיו.

הכל בנועם ובתובנות חשובות שהן ללא ספק תוצר של ניסיון של שנים רבות בתחום.
אנו מלאי הערכה על השירות המקצועי, האוזן הקשובה, הרגישות החשובה וההתנהלות המוקפדת.
ממליצים בחום!
יעקב ודפנה סיגל, רמת רזיאל

גוגל

תמונת בית
משפחת סיגל רמת רזיאל

תהליך התכנון והבנייה עם אודי היה לאורך כל הדרך נינוח ורגוע.

אודי דאג להחזיק את החלום שלנו מצד אחד ומהצד השני דאג להיות עם האצבע על הדופק בכל הקשור ליכולות הכלכליות שהיו לנו.

תהליך בנייה הוא מלחיץ ומביא איתו לא מעט לבטים והחלטות לא קלות.

החוויה שלנו עם אודי היתה שיש על מי לסמוך , דבר שאפשר לנו לדאוג קצת פחות ולחוש בטחון

תודה לך אודי

היה לנו תענוג

משפחת  חליבה

חשוב לנו להגיד לך תודה בסיומה של תקופה מרגשת ומורכבת. ההחלטה לבנות בית בבניה בלתי קונבנציונאלית קסמה לנו מאוד אבל גם הפחידה מעצם השונות וחידוש בה.
מהרגע שנפגשנו הידע והאמונה שלך במעלות בניה מסוג זה הרגיעו אותנו ונסחו בנו תחושת ביטחון שאנחנו בידים מקצועיות. הראייה הכוללת שלך של חוזקות שטח הבניה והטבע סביבו יצרו בית כמו שחלמנו שמנצל את כיווני האוויר והאור הטבעיים. הליווי שלך בכל תהליך הבניה היה מקצועי ומסור, הכוונת אנשי הביצוע והעמידה בתקציב מוגדר מאוד איפשרו לנו להמשיך את שיגרת חיינו בשקט ובביטחון.

משפחת סבח

סרטונים

תקציב ופרוגרמה
זה מתחיל! נאפיין ביחד את הצרכים שלכם ונדבר על כל החלומות והפטנזיות שלכם לגבי הבית החדש. במקביל נתחיל לשרטט את "עוגת התקציב" לפרויקט כדי שנוכל לתכנן בהתאם. עם ניסיון של כ-25 שנים בתכנון בתים ובנייה, תופתעו בוודאי לגלות איך נחבר כמעט את הכל לתנאי השטח, שיטת הבניה והתקציב.
1
תכנון אדריכלי ירוק
בתום שלב הפרוגרומה נציג בפניכם תכניות אדריכליות פרקטיות לבנייה, התואמות לסגנון החיים, לצרכים הנוכחיים והעתידיים שלכם. כאן הקסם של האדריכלות הירוקה נכנס לתמונה עם ניצול תנאי השטח, רוחות השמים והמגרש לטובתכם.

נשים כמובן דגש על אוורור ותאורה טבעיים, הצללות ואפילו נדבר על פינות הישיבה הנעימות בחצר. נדייק את התוכניות עד לשביעות רצונכם המלאה. לאחר אישורכם נתקדם לעריכת תוכנית הגשה (גרמושקה) לאישור מחלקת הנדסה בוועדת התכנון.
2
רישוי - היתר בניה
תהליך בירוקרטי טכני ואפור? היופי הוא שאנחנו נטפל לכם בהכל. כשאנחנו אומרים "הכל" אנחנו מתכוונים לזה. נשוט בצינורות הבירורקטיים במהירות האפשרית! ננחה אתכם בכל צעד ונכין את כל הטפסים הדרושים. נסיים עם החתמת כל הגורמים הנדרשים במהלך עד לקבלת היתר בניה. זה מתקרב!
4
הדמיה של הבית
רוצים לראות את הבית שלכם? לאחר אישור התוכניות על ידכם, נכין עבורכם הדמיה חיצונית מקצועית שתמחיש כיצד ייראה ביתכם החדש. זה הרגע שבו כולנו מרגישים את זה קורה (וזה באמת קורה).
3
תוכניות עבודה
עם הגשת ה"גרמושקה" לרשויות התכנון והבנייה נתחיל לרדת לפרטים הקטנים שעושים את ההבדל. נקודות חשמל, נקודות מים, חלונות, כלים סניטירים, ריצופים, דלתות, תאורה ועוד. נכין סט תוכניות עבודה מפורטות כדי שהכל יהיה ברור לקבלן ולכם לפני היציאה לדרך ובמהלך הבניה.
5
בשעה טובה - בונים!
השלב המרגש בו מקבלים היתר, אישור התחלת עבודה ועולים לשטח להתחיל לבנות. ניתן להתקדם לבניה עצמאית בליווי שלנו או לבניה עד מפתח לבחירתכם.
6
ביקור של ערוץ 13 בבית בבניה מתקדמת בכפר סבא
נגן וידאו
בניה מתקדמת - בניה מהירה
אודי מסינגר ומושיק גלמין
נגן וידאו
אודי מסינגר ומושיק גלמין בתכנית מעצבים
סרטון היכרות עם אודי מסינגר

שאלות בנושא אדריכלות

להלן רשימה בסיסית של עלות ליועצים ואגרות שונות שיש צורך לשלם במהלך תהליך היתר הבניה.  שימו לב שהדרישות והמחירים יכולים להשתנות בין ישוב לישוב .

מדידות

5,000

מהנדס

7,000

יועץ סניטרי

3,000

יועץ בטיחות

3,000

הטמנת פסולת

1,500

בדיקות מעבדה

2,500

הדפסת תוכניות

2,500

יועץ קרקע

4,000

רשות עתיקות

1,000

קק”ל

1,000

אגרת בנייה

6,000

חיבור חשמל

8000

חשמל זמני

3,000

אני בתור אדריכל מחויב לכך שלא נתקדם לתהליך של היתר בניה ללא שביעות רצון מלאה שלכם.

כן, קיימות היום בשוק בישראל מגוון שיטות בניה ומפרטים שבהם אפשר ללכת לאיבוד . מטרתי בין היתר היא לעזור לכם לבחור את שיטת הבניה והמפרט המתאים לכם ולתקציב .

תכנון ירוק מתייחס לנתוני השטח הקיימים ומתאפיין בהעמדה במיקום מיטבי במגרש בהתאם לכיווני השמש ולזרימת האוויר באזור הגיאוגרפי בו הוא נמצא ונבנה . מושם דגש רב על זרימת אויר, בידוד ואור טבעי. 

גישת האדריכלות הירוקה בא לידי ביטוי גם בהליך הבנייה, כאשר במהלכה: מושם דגש על על שימוש בחומרי בנייה איכותיים אשר נחשבים לבעלי יכולות בידוד גבוהות – בצורה כזאת, מתאפשרת יצירה של חללים מוארים ,בריאים, ומבודדים טרמית ואקוסטית. 

בית שמתאים לצורכי המשפחה, מותאם לאקלים הישראלי, חסכוני באנרגיה ויעיל בתחזוקה שוטפת לאורך השנים.

בנוסף,ניתן שלב מגוון טכנולוגיות מתקדמות, כגון מערכת מחזור מים, מערכת בית חכם ומערכת סולארית לייצור חשמל.

כל זאת, על מנת לספק לכם סביבת מגורים נוחה עם תחזוקה מינימלית וחיסכון משמעותי של עד 30% בהוצאות האנרגיה והמים לאורך השנים.

אדריכלות בראש שקט

תכנון בית עשוי להיות תהליך ארוך ובו מעורבים גורמים רבים. 

המטרה שלנו להעניק ללקוחותינו “ראש שקט” בכל שלבי ההכנה, התכנון והבניה . 

אנו מתכננים בתים מעוצבים ופרקטיים עם דגש על אוירור, בידוד ותאורה טבעית, יחד עם תכנון שלוקח בחשבון גם תחזוקה קלה של הבית  לאורך עשרות שנים.

למה להתלבט? בואו נדבר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם