שיטות בנייה

בימינו, לאחר שנים של התפתחויות בכיוונים שונים בתחום תעשיית הבנייה, קיימות שלוש שיטות בנייה, אשר כל אחת מהן יעילה בצורה שונה, ועל כן מיועדת לצרכי בנייה שונים. ובכן, ודאי אתם שואלים את עצמכם מהן שיטות הבנייה המדוברת ומה מאפיין כל אחת מהן? כל זאת, לפניכם.

 

שיטת הבניה המתקדמת- שלד פלדה

שיטת הבניה הראשונה היא למעשה שיטת בנייה מהירה, מקצועית ואיכותית. שיטת בנייה זו, מורכבת למעשה משלושה שלבים עיקריים. ראשית, צוות העבודה המפקח, בונה תכנית עבודה מפורטת לפרטי פרטים אודות מהלך הבנייה עצמו, וכן אודות כלל הגורמים הדרושים לבניה מהירה ויעילה. לאחר מכן, מוזמנים חומרי העבודה מהמפעלים הרלוונטיים, ולבסוף הבנייה מתרחשת. תהליך זה מתייחד באופיו המהיר, תוך שימוש בכוחות עבודות ממוקדים ויעילים ופגיעה מזערית בסביבה.

 

השיטה הקונבנציונלית

השיטה המוכרת והנפוצה ביותר עד כה, היא השיטה הקונבנציונאלית. שיטה זו מאפשרת בנייה עבור כל מבנה, בכל גודל שהוא והיא מזוהה יחד עם עבודה איטית שמסיבה נזק ורעש רבים לסביבה. עם זאת, יתרון אחד בולט בשיטה זו, הוא כוח העבודה הזול והפשוט יחסית. זאת מאחר שעבודה זו אינה דורשת כח עבודה יעיל ומקצועי, אלה כח עבודה רב אשר יודע כיצד לפעול ברמה הבסיסית ביותר.

 

 שיטת הבניה בעץ

השיטה האחרונה, שיטת הבניה בעץ ,. שיטה זו, משלבת את חומרי העבודה הזולים והנגישים של שיטת הבנייה , יחד עם קיימים אנשי מקצוע איכותיים . כך למעשה, מתקבל תהליך עבודה, מהיר, זול יחסית ואיכותי, אשר שומר על הסביבה. עם זאת, כפי שנאמר אודות שיטת בנייה בעץ , גם שיטה זו דורשת כח עבודה מקצועי ומנוסה, ואינה יכולה להתבצע על ידי כל פועל בנייה.

בנייה במכולות

קיימת שיטה נוספת, בא שלד המבנה מוקם ממכולות . קיימים מספר סוגי מכולות ויש להתאים לתכנון האדריכלי..  צריך להבין את  מגבלות השיטה מבחינת גובה ורוחב המבנה.  גמר החוץ יכול להישאר בצורה המקורית של המכולה או לקבל כל גמר של טיח, אבן, עץ ועוד.

בנייה ביציקת לוחות קלקר

בשיטה זאת בונים תבניות העשויות קלקר, בינהן מסדרים ברזלי חיזוק כהכנה ליציקה.

כחלק מתהליך ההכנה ליציקה, יוכנסו לקירות צנרות של מיזוג, מים, חשמל ועוד.

רמת הבידוד בבניה מסוג זה גבוהה.  צריך להבין ששינויים תוך כדי הבנייה ולאחר מכן, מורכבים יותר, מכיוון שצריך לפרק יציקות קיר

 

אדריכלות בנייה קלה

תוכן עניינים

ככה בונים בראש שקט!

מפרט בית איכותי המבודד גם טרמית ואקוסטית

בניה בפיקוח אדריכלי צמוד

תקציב בניה סגור ללא הפתעות

7 שנות אחריות מקבלת מפתח

אחריות מקיפה לבית

one stop shop

הכל כלול במקום אחד : אדריכלות + קבלן מפתח

למה להתלבט? בואו נדבר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם