קבלן מפתח

ביצוע הליכי בנייה הוא אתגר לא פשוט אשר דורש תשומת לב וידע רבים, בין אם מדובר על בניית בתים פרטיים ובין אם מדובר על תוספת בנייה. תהליך הבנייה דורש פיקוח וסדר רב, אשר הפתרון הטוב ביותר עבור כך הוא קבלן מפתח. מהו קבלן מפתח? מה תפקידו? כל זאת ועוד לפניכם.

 

מה תפקידו של קבלן מפתח?

ראשית כל, נבין מה הוא בכלל תפקידו של קבלן מפתח. ובכן, תפקידו של קבלן מפתח, או קבלן ראשי בשמו השני, הוא לקיחת האחריות על כל עבודות הקבלנות הדרושות לבניית מבנה כלשהו. כלומר, קבלן המפתח הוא הקבלן הראשי, אשר אחראי על כלל קבלני המשנה בתחומים השונים של תהליך הבנייה. אם כן, באופן כללי ניתן לומר כי קבלן המפתח מרכז את כל העבודה הדרושה לתהליך הבנייה, לרבות כלל התחומים השונים.

 

על אילו תחומים אחראי קבלן מפתח?

כאמור, קבלן מפתח אחראי על כלל התחומים השונים הכלולים בתהליך הבנייה, לכל מטרה שהיא. עם זאת, נשאלת השאלה על אילו תחומים נקודתיים אחראי קבלן מפתח, והתשובה לפניכם:

    • ריכוז קבלנים – כאמור, אחד התפקידים של קבלן מפתח, הוא לדאוג לכל קבלני המשנה כגון קבלני חשמל, קבלני בטון ועוד.
  • אישורים ורשיונות – תפקיד נוסף של קבלן מפתח, הוא לדאוג לכל האישורים והרישיונות הדרושים לבניית המבנה.
  • בטיחות – בין היתר, קבלן מפתח אחראי גם על כל נהלי הבטיחות ועמידה בתקנים הדרושים, הן בתהליך הבנייה עצמו והן במבנה לאחר שהוקם.
  • ניהול זמנים – קבלני מפתח אחראים גם כן על כל סוגיית ניהול ועמידה בזמני פרויקט הבנייה. עליהם לוודא כי תכולת העבודות מבוצעות על ידי קבלני המשנה בזמן הנדרש.

 

תוכן עניינים

מתכנון ועד מפתח במעטפת 360

(גם אחרי הכניסה לבית)

ניסיון של 20 שנה בעיצוב, תכנון ובניה.

אחריות חוזית מלאה לתקציב וזמנים

עד 7 שנים שירות ואחריות גם אחרי הכניסה לבית

מלווים אתכם מהתיכנון עד המפתח

יחס אישי והתנהלות מול גורם מקצועי אחד

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם