קבלן מפתח

ביצוע הליכי בנייה הוא אתגר לא פשוט אשר דורש תשומת לב וידע רבים, בין אם מדובר על בניית בתים פרטיים ובין אם מדובר על תוספת בנייה. תהליך הבנייה דורש פיקוח וסדר רב, אשר הפתרון הטוב ביותר עבור כך הוא קבלן מפתח. מהו קבלן מפתח? מה תפקידו? כל זאת ועוד לפניכם.

הבית עם הפטיו

בית בקיבוץ בחן – עם מפלסי חצר

בית בסגנון אמריקאי

בית במושב בארותיים

בית בכפר תבור

בית בקיסריה

קבלן מפתח איך זה עובד?

בניית מפרט /הצעת מחיר
ישנן מספר רמות בנייה וגימור ולכל לקוח אני תופר את המפרט המתאים ביותר למידותיו לפי התקציב ומה שחשוב למשפחה .  חשוב להבין שככל שנשקיע יותר במפרט , איכות הבית תעלה,  אך הכי חשוב זה לעמוד בתקציב שמוגדר לבניית הבית. את המפרט הטכני נבנה ביחד לפי צרכים ורצונות שלכם. .
1
שלב היציקות הבסיס לכל בית
ביסוס, רצפה וממ"ד. מתחילים מקדיחת יסודות ויציקת רצפה וממ"ד לבית. כאן נשקיע בבסיס איכותי ויעיל בתקציבו.
2
שלב השלד פלדה/ בלוקים/בטון בין הקומות
אחרי שסיימנו לצקת יסודות רצפה וממ"ד נמשיך לשלב השלד לבחירתכם.
3
שלב הגמר
בבניה מתקדמת כאשר השלד מדוייק וחלול בהתחלה קל ויעיל יותר להעביר תשתיות. במקום לפצוע את הקירות פשוט להשחיל את תשתיות החשמל, אינסטלציה, מזגנים, בית חכם ועוד.. .לאחר מכן נסגור את הקירות במערכת קיר מתקדמת. ואז נגיע לחלק הכיף שבו הבית מתחיל ללבוש צורה עם חלונות, דלתות ריצוף ועוד שיבחרו ביחד מבעוד מועד כדי למנוע עיכובים הכל ממותגים מובילים המספקים גם הם אחריות מלאה לטיב החומר.
4
כניסה לבית -איזה כיף:)
השלב המרגש בכל התהליך. עם כניסתכם לבית תקבלו מאיתנו את ספר הבית . ספר המאגד בתוכו לדוגמא את גוון הצבע של הקירות, כתבי אחריות למוצרים השונים ועוד..
5
החיים שאחרי
שירות ואחריות מקיפה גם אחרי הכניסה לבית . בתים איכותיים אמורים לתפקד עם אפס תקלות במשך שנים . אך לעיתים יש תקלות הדורושת תיקון מיידי ופה אתם לא לבד עם אותו שירות אישי.
6

מתכנון ועד מפתח במעטפת 360

(גם אחרי הכניסה לבית)

ניסיון של 20 שנה בעיצוב, תכנון ובניה.

אחריות חוזית מלאה לתקציב וזמנים

7 שנות אחריות מקבלת מפתח

עד 7 שנים שירות ואחריות גם אחרי הכניסה לבית

one stop shop

מלווים אתכם מהתיכנון עד המפתח

יחס אישי והתנהלות מול גורם מקצועי אחד

הם כבר נהנים מבית החלומות שלהם

אם אתם חושבים על לבנות בית, והיתה רק החלטה אחת שהייתם חייבים לקחת, היא צריכה להיות לעבוד עם אודי מסינגר. אודי ליווה אותנו משלב החלום ועד תיקוני צבע קטנים שאפילו לא שמנו לב אליהם… לאורך כל הדרך עם הקפדה על הפרטים הכי קטנים, על גימור מושלם ועבודה עם החומרים הכי איכותיים, עם היצמדות מרשימה ללוח זמנים, עם ייעוץ נבון מתוך ידע נרחב ונסיון, עם הקשבה לכל בקשה ושאלה, וכל זה בנועם, עם חיוך, סבלנות רבה, רוגע ותחושת ביטחון. אודי, לא יודעים איך היינו עוברים את זה בלעדיך, היה כיף לעבוד איתך. תודה זו מילה קטנה.

פייסבוק 16.8.20

תמונת בית
גיתית ונמרוד

תהליך התכנון והבנייה עם אודי היה לאורך כל הדרך נינוח ורגוע.

אודי דאג להחזיק את החלום שלנו מצד אחד ומהצד השני דאג להיות עם האצבע על הדופק בכל הקשור ליכולות הכלכליות שהיו לנו.

תהליך בנייה הוא מלחיץ ומביא איתו לא מעט לבטים והחלטות לא קלות.

החוויה שלנו עם אודי היתה שיש על מי לסמוך , דבר שאפשר לנו לדאוג קצת פחות ולחוש בטחון

תודה לך אודי

היה לנו תענוג

משפחת  חליבה

חשוב לנו להגיד לך תודה בסיומה של תקופה מרגשת ומורכבת. ההחלטה לבנות בית בבניה בלתי קונבנציונאלית קסמה לנו מאוד אבל גם הפחידה מעצם השונות וחידוש בה.
מהרגע שנפגשנו הידע והאמונה שלך במעלות בניה מסוג זה הרגיעו אותנו ונסחו בנו תחושת ביטחון שאנחנו בידים מקצועיות. הראייה הכוללת שלך של חוזקות שטח הבניה והטבע סביבו יצרו בית כמו שחלמנו שמנצל את כיווני האוויר והאור הטבעיים. הליווי שלך בכל תהליך הבניה היה מקצועי ומסור, הכוונת הקבלן ואנשי הביצוע והעמידה בתקציב מוגדר מאוד איפשרו לנו להמשיך את שיגרת חיינו בשקט ובביטחון.

משפחת סבח

סרטון אחד שווה אלף מילים

אודי מסינגר ומושיק גלמין
נגן וידאו
אודי מסינגר ומושיק גלמין בתכנית מעצבים
סרטון היכרות עם אודי מסינגר
ממליצים על אודי מסינגר
נגן וידאו
תכנון בניה - משפחת קון
נגן וידאו
תקציב בניה - מה חשוב לדעת?

שאלות בנושא קבלן מפתח

חשוב לכם לבנות בית איכותי בטעם ובסגנון שלכם ללא הפתעות ובמינימום התעסקות מצדכם. התנהלות מול גורם מקצועי אחד עם אחריות מלאה לזמנים, לתקציב וטיב הבניה.

אנו מרכזים עבורכם את כל הגורמים ומייצרים לכם שקט נפשי במהלך הבניה וגם אחרי .

במקום להתעסק עם עשרות קבלנים ויועצים תקבלו מענה  עם אחריות מקיפה ובסיום תקבלו את “ספר הבית שלכם” ובו לדוגמא: תמונות של מיקומי צנרת, אחריות של מוצרים, גוון הקירות המדויק ועוד … כדי שיהיה קל להמשיך לתחזק את הבית בקלות לאורך השנים. 

יש לכם כבר תוכניות ? מצויין ! מוזמנים לפנות ולקבל מפרט בניה מתאים.  
יש לכם מגרש – איזה כיף! -אין לכם עדיין תוכניות אדריכליות? מוזמנים לקבל שירות אישי מהתכנון ועד המפתח.

 

קבלן מפתח זהו קבלן במקצועו אשר אחראי על כל שלבי בניית הבית החל משלבי השלד ועד מסירת הבית ללקוח.

הקבלן מעסיק מנהל מטעמו לניהול ופיקוח על הליכי הבניה.

קבלן המפתח הוא הגורם המתנהל בין קבלני המשנה השונים, המבצעים את עבודות הבניה, אל מול הלקוחות אשר מייחלים לבית חלומותיהם.

קבלן המפתח אחראי על בדיקות התוכנית לפני הביצוע, התאמת התוכניות, מינוי מהנדס אשר מפקח על שלד הבניין, ניהול העבודה בשטח, קשר עם הלקוחות, בקרת איכות על המוצרים והתקדמות הפרויקט, בטיחות העובדים, עמידה בתקינות המגרש ועוד.

בשורה התחתונה, קבלן המפתח נותן את כל הפתרונות לצרכים של הלקוח במהלך הבניה עצמה ועל כן ניתן לאמר כי חשיבותו של קבלן המפתח היא עצומה להצלחה של תהליך הבנייה.

כקבלן מפתח אני מרכז תחתי את כל הקבלנים ובעלי המקצוע המעורבים בתהליך הבניה. משלב העלייה לשטח ועד לקבלת המפתח כניסה לבית. היתרון הגדול הוא באחריות הכוללת לזמנים, תקציב וטיב ועל התיאום בין עשרות בעלי המקצוע  (שנבחרו בפינצטה) שעובדים על בניית הבית ובאחריות של גורם אחד לכל בעיה.   

  • אנחנו דואגים לבנות כחוק עם ביטוחים, ומסמכים דרושים לאישור עבודות לפני תחילת עבודה .
  • ניהול זמנים – אחריות על ניהול ועמידה בזמני פרויקט הבנייה.
  • ניהול מנוסה מתוכנן ומתוזמן כאשר כל ההחלטות העיצוביות נלקחות בזמן בלי לחץ. בזרימה ובדיוק הנדרש לבניית בית איכותי.

קבלן מפתח הוא המפתח שלכם להצלחת הפרויקט בצורה שקטה, רגועה, תוך עמידה בזמנים וקבלת התוצאה הרצויה.

קבלן המפתח חוסך לכם הרבה מאוד זמן, התעסקות, התרוצצות וויכוחים מיותרים עם קבלני המשנה – הוא מטפל לכם בהכל.

אם אין לכם הרבה הבנה בתחום הבניה, אתם תרצו מישהו מומחה, שמכיר את קבלני המשנה, יודע איך לדבר איתם, מה לבקש מהם ואיך להפוך את דף התכנון של האדריכל לבית החלומות בדיוק כמו שדמיינתם.

קבלן מפתח אחראי על תהליך הבנייה במלואו, בעוד שקבלני משנה אחראים על תחום האחריות להם הם נקראו (קבלן שלד אחראי על השלד בלבד לדוגמה) – קבלן המפתח מוודא את טיב עבודתם של קבלני המשנה מתחילת התהליך ועד מסירת המפתח ללקוחות המרוצים.

כן, קבלן מפתח זהו שירות יקר יותר, אבל קחו בחשבון שהוא חוסך לכם ריצות, לחצים ואת הצורך ללמוד ולהתמקצע תחום חדש, שמצריך ידע לאורך התהליך.

קבלן מפתח-לבנות ולחיות בראש שקט

היתרונות של קבלן מפתח

היתרון המרכזי של קבלן מפתח הוא החיסכון בזמן היקר שמושקע בתהליך בניית בית, הריצות אחרי משימות, ספקים, קניות של סחורה ואולי בעיקר – הדאגות. אתם יכולים להסיר את הדאגות מליבכם כי יש מי שמטפל בכם ומטפל לכם בתהליך מא’ – ת’.

קבלן המפתח הוא זה שבוחר את כל קבלני הביצוע, הוא זה שמתנהל מולם ודואג לתיאום וסנכרון בין כולם, מוודא את העבודה ודורש את התיקונים וטיפול בבעיות שמתגלות לאורך תהליך הבניה.

קבלן המפתח אחראי על קנית החומרים הדרושים לטובת הבניה, והאמת? סיכוי מאוד גבוהה שיש לו מחירים טובים יותר (זאת בהנחה ומדובר בקבלן וותיק עם שם ורצון של חברות לזכות בו כלקוח נאמן).

החסרונות של קבלן מפתח

קחו בחשבון שאתם הולכים לשלם יותר כסף על שירותיו של קבלן מפתח. קבלן מפתח גובה את כל הכסף עבור הפרויקט והוא זה שמעביר את הכסף לקבלני המשנה. בתוך העלות אותה הוא גובה מהלקוח יש לו גם את הרווח שלו עצמו ולכן הוא צריך לעשות את החישובים המדויקים כדי גם לנהל את התהליך בצורה מדויקת, חסכונית, במטרה להמנע מחריגות בניה ולהישאר עם רווח בהתאם להשקעה על הפרויקט.

קבלן המפתח הוא זה שבוחר את קבלני המשנה שלו ולכן חשוב מאוד לוודא שאתם בוחרים קבלן מקצועי, מנוסה ואמין, כזה שאתם יודעים שיבחר עבורכם את הטוב ביותר בהתאם לתקציב שהוגדר.

חשוב מאוד לקבל המלצות על קבלן המפתח לפני תחילת העבודה, מלקוחות קודמים, מכרים או שכנים שביצעו את העבודה עם אותו הקבלן.

חשיבותו של קבלן מפתח לאורך תהליך הבנייה

כל בנייה של מבנה, צריכה להתבצע כאשר ישנו קבלן מפתח נוכח בבנייה. זו אחת ההמלצות החשובות ביותר שאנחנו יכולים לתת לכם. ללא הקבלן הנכון, זה שמנצח על הפרויקט ועובד בתיאום מלא עם אנשי המקצוע, דובר את השפה המקצועית שלהם ויודע למי להאציל את הסמכויות הנכונות, באיזה שלב וכדומה, קשה מאוד לנהל את תהליך הבנייה בצורה יסודית.

קבלן מפתח מקבל תפקיד חשוב מאוד בתהליך הבניה והוא אחת הדמויות החשובות ביותר לאורך התהליך. גם עבור הלקוחות (אלה שבונים את הבית) וגם עבור בעלי המקצוע (שיודעים שיש מי שמוודא את העבודה שלהם ומוודא את איכות הביצוע, איכות החומרים וכו’).

קבלני המפתח מוודאים את התנהלות העבודה בשטח, מוודאים כי אין ליקויי בנייה לאורך כל השלבים ולכן חשוב מאוד לבחור את קבלן המפתח המדויק ביותר לתהליך הבניה של הבית.

אם יש לכם התלבטות באם לקחת קבלן מפתח לתהליך הבניה, אנחנו ממליצים לכם לשקול זאת פעם נוספת.

קבלן מפתח יתן לכם שקט, ביטחון ואת היכולת לעבור את תהליך הבניה בשלום.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

×

דברו איתנו :)

× היי, איך אפשר לעזור לך?