קבלן בנייה

בשנים האחרונות, תעשיית הבנייה הולכת ומתרחבת על פני אזורים רבים יותר ויותר. כמעט בכל מקום שנלך,נוכל להיתקל במראה של תהליך בנייה כזה או אחר. אך עצרתם פעם וחשבתם מי אחראי על תהליך הבנייה? כיצד נבנה שלד המבנה, לאחריו הריצוף, החשמל והמים? ובכן התשובה לכך היא ודאי קבלני בנייה.

 

מיהו קבלן בנייה?

קבלן בנייה, הוא למעשה בעל מקצוע אשר אחראי על תחום מסוים בתהליך הבנייה. על כן, ישנם סוגים רבים של קבלני בנייה, מאחר שקיימים תחומים רבים בתהליך הבניה. כמו כן, קיימים קבלני בנייה עצמאיים, וכן קבלני בנייה גדולים אשר נחשבים כחברות קבלנות, ובהתאם גודל הפרויקטים עליהם אחראים הקבלנים. קבלן הבנייה אחראי אפוא, על ניהול התחום בו הוא עוסק. כלומר, הקבלן אחראי על העסקת פועלים, קבלת אישורים, רכישת  חומרי עבודה רלוונטיים וכדומה.

 

אילו סוגים של קבלני בנייה קיימים?

כאמור, ישנם תחומים רבים אשר מרכיבים את תהליך הבנייה, יהיה אשר יהיה. בהתאם, ישנם סוגים רבים של קבלני בנייה, כאשר כל קבלן אחראי על תחום אחר.

  • קבלן הריסת מבנים
  • קבלן בניית שלד
  • קבלן תשתיות חשמל
  • קבלן תשתיות מים, אינסטלציה וביוב
  • קבלן עבודות צבע
  • קבלן ריצוף

אם כן, ניתן להבין כי קיים מגוון רחב של קבלני בנייה, ואלו הם רק חלק מהם.

 

כמה יעלה לנו לבצע תהליך בנייה בסיוע קבלן בנייה?

מאחר שתהליכי בנייה המתקיימים ללא קבלני בנייה עלולים להיות תהליכים מאתגרים מאוד, ואולי אף בלתי אפשריים, עניין המחיר של קבלני הבנייה אינו מהווה גורם משפיע משמעותי. כמו כן, מאחר שכל קבלן בנייה מספק את שירותיו בעבור מחיר שונה ובהתאם לשיקוליו המקצועיים, מחירי קבלני בנייה הוא אינו גורם ידוע מראש, וניתן לקבל אותם בעיקר על ידי בקשת הצעת מחיר מחברות קבלנות, או מקבלני בנייה פרטיים.

תוספת בניה לבית פרטי

תוכן עניינים

ככה בונים בראש שקט!

מפרט בית איכותי המבודד גם טרמית ואקוסטית

בניה בפיקוח אדריכלי צמוד

תקציב בניה סגור ללא הפתעות

7 שנות אחריות מקבלת מפתח

אחריות מקיפה לבית

one stop shop

הכל כלול במקום אחד : אדריכלות + קבלן מפתח

למה להתלבט? בואו נדבר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם