לפגישת יעוץ - יש להשאיר שם וטלפון

  בנייה קלה מחיר

  כל מי ששוקל להתחיל פרויקט של בנייה קלה, יהיה ודאי מעוניין תחילה במידע לגבי הנושא של בנייה קלה מחיר. חשוב שאותו אדם יהיה מודע לעובדה שטווח המחירים של בנייה קלה הינו רחב ותלוי פרמטרים רבים כגון: החומרים הקלים בהם נעשה שימוש לצורך הבנייה, השיטות בהן נעשה השימוש וכמובן, הדרישות הפרטניות של מזמיני הפרויקט.
  מה שבטוח זה שהמחיר של בנייה קלה הינו נמוך במידה משמעותית מהעלות של הבניה המסורתית.

   

  בניה קלה מחיר – מה מוזיל את העלויות?

  כידוע, בהליך הבנייה הקלה נעשה שימושים במגוון חומרים אשר נחשבים כקלים ובין היתר: עץ, גבס, אלומיניום ועוד.. בהליך הבנייה באמצעות חומרים אלו ניתן לחסוך סכומי כסף גבוהים מסיבות כגון:

  • צורך נמוך בשימוש בציוד הנדסי כבד.
  • תהליך הבנייה הינו מהיר וקצר ויותר.
  • יש צורך בכמות מצומצמת של כוח אדם להשלמת התהליך – בהשוואה לזה הנדרש בהליך הבנייה המסורתית.

   

  כאמור, הודות לטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות הליכי הבנייה הינם אף מהירים ויעילים יותר בהשוואה למה שהיו בעבור, מה שגורם להוזלה נוספת בעלויות.
  כאן חשוב לציין שבכדי ליהנות מהוזלה בעלויות חשוב לבחור בקפידה את העוסקים במלאכה – בכדי שאותה ההוזלה תתאפשר, חשוב לאתר בעלי מקצוע מיומנים אשר בקיאים בעבודת הטכנולוגיה הקלה ומקפידים ליישם את הטכנולוגיות שמקצרות את תהליכיה (אך יחד עם זאת, אינם פוגעים באיכותה).


  מי שרוצה להבין את המספרים כאשר הוא מתעניין בנושא של בניה קלה מחיר, יגלה שהמחיר המוערך למטר של בניה קלה יכול להיות מאוד מגוון מנמוך מאוד ועד גבוה מאוד ויש חשיבות למפרט הבית שבו ניתן "לשחק" הרבה מבלי שהבונה הפרטי שזהו ביתו הראשון יבין איפה כדאי להתפשר ואיפה לא , יש לא מעט פרמטרים אשר משפיעים על המחיר וכאמור, גם לא מעט כאלו אשר בכוחם להוזיל או לייקר אותו .

  קבלת ההחלטה הנכונה  לבניה קלה מחיר 

  אם גם אתם עושים צעדיכם הראשונים בעולם הבניה הקלה ורוצים להבטיח לעצמכם תוצאה איכותית, אשר מחד תענה על מלוא הציפיות ומאידך תאפשר לחסוך או היכן כדאי להשקיע תוכלו לקרוא עוד מאמרים באתר או לפנות בטופס למטה ליעוץ ראושני והכוונת תקציב אישית .

  מידע נוסף בנושא

  בנייה קלה עלויות

  כל מי שמתכנן לבנות בית ודאי לוקח בחשבון את ההוצאות הכספיות, אך רגע לפני שמתקדמים לשלב הבא, ההמלצה היא לאסוף פרטים גם לגבי בנייה קלה עלויות.
  באמצעות בניה קלה ניתן לבנות בית פרטי, תוספת בנייה או בנייה על הגג, כאשר שיטה זו נחשבת ליעילה, מהירה וחסכונית יותר מהבנייה הקונבנציונאלית.
  אם גם אתם מתעניינים בבנייה קלה, מוזמנים ליצור קשר עם אודי מסינגר ולקבל את כל המידע.

  בנייה קלה עלויות ויתרונות

  בנייה קלה מתבססת על חומרי גלם ספציפיים הנחשבים לקלים יחסית כמו: גבס, פלדה ועוד..
  בהליך הבנייה הקלה נעשה שימוש בטכניקות בניה מיוחדות, כאשר המטרה היא לייצר מבנה איכותי ועמיד, בעל יכולות בידוד גבוהות במיוחד – הודות ליכולות אלו, מתאפשר לחסוך בצריכת אנרגיה, חסכון אשר יבוא לידי ביטוי בחשבונות חשמל מופחתים.

  מבחינת עלויות העבודה, בדומה לעלות הבנייה הקונבנציונלית, גם כאן ההערכה מתבצעת על פי עלות מ"ר  – על פי הנתונים ברוב המקרים העלות למ"ר הינה נמוכה בממוצע של כשלושים אחוז מהעלות של מ"ר בבניה הקונבנציונלית.

  יש לקחת בחשבון שאותה עלות הבנייה מושפעת ממגוון רחב של פרמטרים, אשר תלויים במידה רבה בדרישות הפרטניות של המזמינים.
  במידה והמטרה היא לחסוך בעלויות, ההמלצה היא לבחור באדריכל ובאנשים מקצוע מיומנים ומקצועיים המתמחים באופן פרטני בעולם הבנייה הקלה – אנשי מקצוע אלו יעשו שימוש בשיטות עבודה מתקדמות וחדשניות, אשר ייקצרו וייעלו את תהליכי הבנייה ובאותה העת גם יוזילו במידה מסוימת את עלות העבודה – וזאת כמובן, מבלי לגרוע מאיכותה.

  בנייה קלה – הבחירה הנכונה!

  כאמור, לצד הנושאים הכלכליים לבנייה קלה יש עוד קשת של יתרונות ולכן, אם אתם נמצאים לפני הליך של תוספת בנייה, בנייה על הגג או בניית בית צמוד קרקע, בנייה קלה יכולה להוות כדרך הנכונה לביצוע העבודה.

  אודי מסינגר מתמחה באדריכלות ירוקה לבתים פרטיים ובבנייה קלה והינו בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום.
  העובדה שאודי אוחז בידע הן בעולם האדריכלות והן בעולם הקבלנות בעולם הבנייה המתקדמת והקלה, הופכת אותו ללא כל ספק לבחירה הנכונה ביותר למטרה.

  בניה קלה מעץ

  בניה קלה מעץ מאפשרת להוזיל במידה רבה את עלויות הבניה וליהנות מתוצר איכותי וידידותי לסביבה.
  יותר ויותר אנשים אשר לומדים להכיר את יתרונות הבניה הקלה מעץ, בוחרים להשתמש בשיטה זו עבור תוספות בניה ובמקרים מסוימים, גם לבניית הבית כולו.
  בכדי ליהנות מכל היתרונות של בניה קלה מעץ, יש לבחור בחברת בניה שזה הוא תחום התמחותה ולכן, אודי מסינגר יהווה כבחירה הנכונה.

  בניה קלה מעץ – היתרונות

  חשוב לציין, שכיום, הודות לטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, קיימת אפשרות ליצירת מבנים מעץ אשר מתאפיינים בעמידות גבוהה במיוחד.
  עץ כידוע, מהווה כחומר גלם שכולנו מכירים מקרוב, הוא מתאפיין בחוזק, בגמישות עיצובית ובעמידות גבוהה מפני נזקי מזג האוויר.

  כמובן על מנת לבצע בניה קלה מעץ, חייבים להכיר טכניקות מתקדמות, אשר בכוחם ליצור מבנה אשר יותאם באופן פרטני לצרכי הלקוח.
  הבנייה הקלה מעץ טומנת בחובה יתרונות רבים נוספים כגון:

  •  השלמת עבודת הבנייה בתוך זמן קצר
  • עלויות שהינן פחותות משמעותית מאלו הטמונות בבנייה המסורתית
  • העובדה שהעץ מהווה כחומר גלם עם יכולות בידוד גבוהות – מה שיוביל גם להפחתה בצריכת האנרגיה
  • שמירה על הסביבה
  • אפשרות פשוטה ונוחה לבצע שינויים ותיקונים במבנה, אם וכאשר יעלה הצורך בביצוע שינויים שכאלו.

  יתרון נוסף, טמון בקיצור משמעותי בבירוקרטיות של קבלת היתרי הבנייה – כאשר, במקרים בהם מדובר במבנה בנייה קלה עד ל-25 מטר, אם אדם הגיש היתר ולא קיבל תשובה תוך 45 ימים ממועד הפנייה, אזי הוא רשאי להתחיל בהליך הבנייה, על פי חוק.

  מעוניינים להתחיל בפרויקט בנייה קלה?

  אם אתם מעוניינים בתוספת בניה מעץ או שמבקשים לבנות את הבית כולו בשיטה זו, תשמחו לגלות שהגעתם לכתובת הנכונה עבור המטרה.

  אודי מסינגר מתמחה בבנייה ירוקה ובבניה קלה מחומרי גלם שונים ובתוך כך גם מעץ, בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחומים אלו.

  אודי ישמח לייעץ לכם וללוות אתכם לאורך כל השלבים, עד לתוצאה הסופית של מבנה איכותי מעץ, אשר יעמוד בסטנדרטים הגבוהים האפשריים וכמובן, יספק מענה על מלוא הדרישות, הצרכים והציפיות שלכם – כי אין באמת שום סיבה שתתפשרו על פחות מכך.

  שאלות ותשובות:

  מהי בנייה קלה?

  שיטת בנייה השונה מהשיטה הרגילה ומשתמשת בחלקים מוכנים מראש.

  מה גורם לבנייה קלה להיות זולה יותר מבנייה מסורתית?

  הודות ומדובר בחלקים מוכנים, אין צורך בציוד כבד או כוח אדם רב וזמן הבנייה קצר יותר

  מהי רמת הבידוד של בנייה קלה?

  ניתן להשתמש בחומר מבודד איכותי המקנה לקירות עמידות מפני חום וקור.

  לבלוג

  בנייה ירוקה

  בנייה ירוקה היא בנייה אשר שמה דגש על שמירה על הסביבה, היא מעודדת שימוש בחומרים טבעיים ומחזור של פסולת ומבוססת על תכנון א...
  להמשך קריאה

  אדריכל עמק חפר

   העלייה בביקוש לשירותי אדריכל בשרון והסביבה בזכות  המרחבים הפתוחים הרבים ותנופת הבנייה בשנים האחרונות הם כר פורה לבעלי ק...
  להמשך קריאה

  אשמח לפתוח עבורכם דלת לבית הבא שלכם

  לפגישת איפיון מקדימה בנושא: תקציב, אדריכלות ובניה , השאירו פרטים
   חברות שיווק דיגיטלי חברות שיווק דיגיטלי