לפגישת יעוץ - יש להשאיר שם וטלפון

  בנייה ירוקה

  בנייה ירוקה היא בנייה אשר שמה דגש על שמירה על הסביבה, היא מעודדת שימוש בחומרים טבעיים ומחזור של פסולת ומבוססת על תכנון אשר נועד לחסוך בצריכת האנרגיה.
  נכון לשנת 2020, כשהמודעות לחשיבות השמירה על הסביבה הולכת ועולה, נראה שזה רק עניין של זמן עד שגישת הבנייה הירוקה תהפוך לחובה.
  כרגע, כל מי שנמצא לקראת הליך בניית בית ורוצה ליהנות מחסכון משמעותי בהוצאת האנרגיה כמו גם מהגנה על המערכת האקולוגית והסביבה, יגיע למסקנה כי מומלץ עבורו לבחור בבנייה ירוקה. אודי מסינגר נותן שירותים מסוג זה

  ההיבטים של בנייה ירוקה

  באמצעות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובחומרים טבעיים עליהם מתבססת על בנייה ירוקה, מתאפשרת יצירה של סביבת מגורים אשר איננה פוגעת באיכות הסביבה ובכוחה לחסוך בצריכת אנרגיה – חסכון אשר יבוא לידי ביטוי בחשבונות חשמל המופחתים ב-30 אחוז.
  בהליך הבנייה הירוקה מושם דגש על מספר רב של היבטים שונים ובין היתר נושאים כמו:

  • צפיפות הבנייה
  • פיתוח של שטחים שאינם בנויים
  • דאגה ליצירת חללים מאווררים
  • ניצול מירבי של האור הטבעי
  • שימוש בחומרים בעלי יכולות בידוד תרמי
  • ועוד..

  בסופו של תהליך, בעלי הבית עתידים ליהנות מקשת של יתרונות אשר טמונים בבנייה ירוקה ובין היתר: אפשרות לחסוך בהוצאות (ובעיקר בעלויות החשמל), חיים בריאים יותר, שמירה על הסביבה ואיכות חיים גבוהה יותר.
  כאמור, בכדי שכל ההיבטים הללו אכן יצאו לפועל, יש חשיבות גבוהה לפעולת התכנון האדריכלי של הבנייה הירוקה ולכן, בשלבים המקדימים של התהליך ההמלצה תהיה לפנות לאדריכל אשר מתמחה באופן פרטני בתחום הבנייה הירוקה וכחלק מכך, אוחז בידע והבנה מקיפה לגבי כל אותם היבטים המהווים חלק מעולם הבנייה לירוקה.

  מצאים לקראת הליך של בנייה ירוקה?

  השאירו פרטים בטופס למטה ליעוץ ראשוני

  מידע נוסף בנושא

  בניה ירוקה מחיר

  כאשר זה נוגע לשאלה של בניה ירוקה מחיר, העלויות כמובן משתנות בהתאם לסוג וסדר הגודל של הפרויקט.
  יחד עם זאת, כל הנתונים מעידים שההשקעה בבנייה ירוקה היא משתלמת בשל כל התועלות אותן היא טומנת בחובה – הודות לבנייה ירוקה ניתן לצמצם את צריכת האנרגיה והמים, מה שיבוא לידי ביטוי בחשבונות מופחתים ולכן, ההשקעה בבניה ירוקה ללא כל ספק תחזיר את עצמה לאחר מספר שנים. אודי מסינגר נותן שירותים מסוג זה

  בניה ירוקה מחיר – יחס עלות תועלת

  מי שמעוניין להתחיל פרויקט של בניה ירוקה, אמור לקחת בחשבון שמחיר הבניה לא יהיה נמוך משמעותית מזה של הבניה הקונבנציונאלית. אבל, כאשר מדובר בפרויקט חשוב ומשמעותי בסדר גודל של בניית בית, יש לחשב את היחס של העלות לעומת התועלת.
  כידוע, התועלות של בניה ירוקה הינן רבות, לצד התועלות הכלכליות אשר צוינו, ישנן גם תועלות נוספות אשר באות לידי ביטוי בפרמטרים כמו:

  • שיפור איכות החיים
  • שמירה על הבריאות
  • הכנסת אווירה נעימה
  • הידיעה שבהליך בניית הבית לא נעשתה כל פגיעה בסביבה.

  כמובן, שגם לעלויות יש השפעה – בכל זאת, פרויקט בניה טומן בחובו הוצאות כספיות גבוהות וחשוב להיות שקולים בהליך קבלת ההחלטות.
  מהסיבה הזאת, לפני שבוחרים את האדריכל או את הקבלן, ההמלצה תהיה לנסות ולאסוף כמה שיותר מידע לגבי הנושא של בניה ירוקה מחיר – מהם הגורמים המשפיעים על גובהו, איך ניתן להוזיל עלויות וכמובן, איך אפשר לוודא שהמחיר הינו הוגן ותואם את מחירי השוק – כמובן, בהתבסס על הדרישות והצרכים הפרטניים מאותו הפרויקט.

  מעוניינים להתחיל הליך של בנייה ירוקה?

  אם אתם נמצאים לקראת הליך של בנייה ירוקה וכחלק מכך זקוקים לפרטים מפורטים לגבי המחירים, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם אודי מסינגר המתמחה באדריכלות ירוקה ובבניה מתקדמת.
  אודי הינו בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחומי התמחותו ובעבודתו הוא מקפיד לשים דגש, על תכנון פרקטי אשר יתאים באופן פרטני לגובה התקציב אותו הלקוחות מקצים למטרה – הודות לניסיון הרב שלו מתאפשר לו לעבוד עם טווח רחב של תקציבים ולהפיק את המיטב מכל אחד מהם.

  אדריכל בנייה ירוקה

  החלטתם לבנות בית פרטי ואתם מתלבטים למי לפנות ובאיזו שיטת בניה אתם מעוניינים? אם כך, כדאי יהיה לחפש עוד היום אדריכל בנייה ירוקה, כי אם יש משהו שמוכיח את עצמו כבחירה נכונה בשנים האחרונות, זו הבניה הירוקה. לכן, אם אתם יכולים לקבוע לעצמכם פגישה עוד היום במשרד של אדריכל מקצועי ומנוסה כמו אודי מסינגר, למה לחשוב פעמיים לפני שאתם עושים זאת?

  מהם עקרונות העבודה שלפיהם עובד אדריכל בנייה ירוקה?

  אין על כך תשובה אחת נכונה, כי זה תלוי, בין היתר, בשאלה לאיזה אדריכל אתם פונים. מה שכן בטוח, זה שאדריכלים שעובדים בהתאם לעקרונות הבניה הירוקה לרוב פועלים בהתאם לעקרונות כמו:

  • שימוש בחומרים עמידים
  • בניה מקצועית שמחזיקה מעמד לשנים
  • ניצול נכון של משאבי הטבע
  • צמצום, כמה שרק אפשר, של פגיעה בטבע ובכדור הארץ

  אין ספק שבשנים האחרונות הבניה הירוקה הפכה ללהיט גדול, בין היתר, פשוט כי היא גם יותר חסכונית. במסגרת אותם עקרונות של בניה ירוקה אנחנו רואים שגם יצירת בידוד משפיעה על צריכת החשמל וכך על החשבונות החודשיים שלנו. לכן גם במובן הזה בהחלט יש טעם לחשוב על בניה שעושה שימוש בעקרונות הללו. כמו כן, כאשר בונים בעזרת עקרונות של בניה ירוקה אין צריכה מוגזמת שפוגעת בסביבה.

  אדריכל בנייה ירוקה – לביצוע הפרויקט בצורה הטובה ביותר

  יש לכם התלבטות ואתם לא בטוחים מי יהיה האדריכל המושלם לביצוע הפרויקט שלכם? אם כך, כדאי שתתחילו לראות עוד היום עבודות שביצע האדריכל אודי מסינגר. אחרי יותר מעשרים שנה של ניסיון בתחום הזה אתם יכולים להיות בטוחים שאם יש מישהו שיבצע עבורכם עבודה טובה, זה אודי. בנוסף, הוא אדם אדיב במיוחד שמבין את החשיבות של זמינות בכל עת ללקוחותיו. משמעות הדברים היא שבכל עת תוכלו להתקשר, לקבוע פגישה ולקבל מענה אדיב לכל אורך הדרך. הגיע הזמן לא רק להגשים את החלום ולבנות לעצמכם בית פרטי, אלא גם לעשות זאת תוך שימוש בעקרונות הבניה הירוקה, כי אם הם מצליחים בעולם כולו, למה שבישראל זה לא יקרה?

  שאלות ותשובות:

  מהם עקרונותיה של בנייה ירוקה?

  אדריכל בנייה ירוקה משתמש בחומרים עמידים, צמצום ככל הניתן של פגיעה בסביבה, ניצול נכון של משאבי טבע ועוד…

  מה עושים לפני שמתחילים תהליך של בנייה ירוקה?

  מומלץ לפנות כבר לאדריכל בנייה ירוקה על מנת להבין את גודל הבנייה, את סוג ושיטת הבנייה ואת העלויות הצפויות.

  האם בית הבנוי בבנייה ירוקה מבודד תרמית?

  ניתן להשתמש בחומר מבודד איכותי בין הניצבים והקירות של המבנה על מנת לבודד בצורה הטובה ביותר את המבנה

  לבלוג

  בנייה קלה מחיר

  כל מי ששוקל להתחיל פרויקט של בנייה קלה, יהיה ודאי מעוניין תחילה במידע לגבי הנושא של בנייה קלה מחיר. חשוב שאותו אדם יהיה...
  להמשך קריאה

  אדריכל עמק חפר

   העלייה בביקוש לשירותי אדריכל בשרון והסביבה בזכות  המרחבים הפתוחים הרבים ותנופת הבנייה בשנים האחרונות הם כר פורה לבעלי ק...
  להמשך קריאה

  אשמח לפתוח עבורכם דלת לבית הבא שלכם

  לפגישת איפיון מקדימה בנושא: תקציב, אדריכלות ובניה , השאירו פרטים




   חברות שיווק דיגיטלי חברות שיווק דיגיטלי