בנייה מתקדמת

לבנות בית חדש זה פרויקט מרגש ומלהיב אבל במקרים מסוימים גם יכול להיות מלחיץ – האם נעמוד בלו"ז? מה לגבי התקציב? איך מתמודדים עם הבלת"מים?

כדי לעבור את פרויקט בניית הבית בהצלחה ובראש שקט (כן, זה אפשרי, מניסיון), צריך אנשי מקצוע אמינים, מקצועיים ובעיקר מנוסים, ועדיף שכל תהליך הבניה יתבצע תחת קורת גג אחת.

החזון שלי הוא לתת למשפחות הבונות שירות איכותי ומענה שלם לכל תהליך התכנון והבנייה.

כאשר אני, אחראי הן על תכנון הבית והן על בנייתו, כך הידע האדריכלי שלי מחובר מאוד לשטח, לעלויות, לאפשרויות תכנון ולפרטי הביצוע. בדרך זאת , לא מפספסים כלום, אעקוב אחר כל פרט, עד נקודת החשמל האחרונה, כדי שתיהנו מתוצאות מושלמות. כמה נח והגיוני !

הבית עם הפטיו

בניה מתקדמת בגמר עץ מתקדם

בית עץ בסגנון אמריקאי

בית במושב בארותיים

בית בכפר תבור

בית בקיסריה

איך זה עובד?

בניית מפרט /הצעת מחיר
ישנן מספר רמות בנייה וגימור ולכל לקוח אני תופר את המפרט המתאים ביותר למידותיו לפי התקציב ומה שחשוב למשפחה .  חשוב להבין שככל שנשקיע יותר במפרט , איכות הבית תעלה,  אך הכי חשוב זה לעמוד בתקציב שמוגדר לבניית הבית. את המפרט הטכני נבנה ביחד לפי צרכים ורצונות שלכם. .
1
שלב הבטון
ביסוס, רצפה וממ"ד. מתחילים מקדיחת יסודות ויציקת רצפה וממ"ד לבית. כאן נשקיע בבסיס איכותי ויעיל בתקציבו.
2
שלד פלדה
שלד מפורק ומדויק מגיע לשטח. שלד שתכונן מבעוד מועד בתוכנת מחשב ונחתך רק אחרי אישור כל התוכניות . מורכב באתר תוך 3 עד 5 ימים.
3
שלב הגמר
כאשר השלד מדוייק וחלול בהתחלה קל ויעיל יותר במקום לפצוע את הקירות פשוט להשחיל את תשתיות החשמל, אינסטלציה, מזגנים, בית חכם ועוד.. .לאחר מכן נסגור את הקירות במערכת קיר מתקדמת. ואז נגיע לחלק הכיף שבו הבית מתחיל ללבוש צורה עם חלונות, דלתות ריצוף ועוד שיבחרו ביחד מבעוד מועד כדי למנוע עיכובים ממותגים מובילים המספקים גם הם אחריות מלאה.
4
כניסה לבית -איזה כיף:)
השלב המרגש בכל התהליך. עם כניסתכם לבית תקבלו מאיתנו את ספר הבית . ספר המאגד בתוכו לדוגמא את גוון הצבע של הקירות, כתבי אחריות למוצרים השונים ועוד..
5
החיים שאחרי
שירות ואחריות מקיפה גם אחרי הכניסה לבית . בתים איכותיים אמורים לתפקד עם אפס תקלות במשך שנים . אך לעיתים יש תקלות הדורושת תיקון מיידי ופה אתם לא לבד עם אותו שירות אישי.
6

מתכנון ועד מפתח במעטפת 360

(גם אחרי הכניסה לבית)

ניסיון של 20 שנה בעיצוב, תכנון ובניה.

אחריות חוזית מלאה לתקציב וזמנים

עד 7 שנים שירות ואחריות גם אחרי הכניסה לבית

מלווים אתכם מהתיכנון עד המפתח

יחס אישי והתנהלות מול גורם מקצועי אחד

הם כבר נהנים מתכנון אדריכלי מושלם

אם אתם חושבים על לבנות בית, והיתה רק החלטה אחת שהייתם חייבים לקחת, היא צריכה להיות לעבוד עם אודי מסינגר. אודי ליווה אותנו משלב החלום ועד תיקוני צבע קטנים שאפילו לא שמנו לב אליהם… לאורך כל הדרך עם הקפדה על הפרטים הכי קטנים, על גימור מושלם ועבודה עם החומרים הכי איכותיים, עם היצמדות מרשימה ללוח זמנים, עם ייעוץ נבון מתוך ידע נרחב ונסיון, עם הקשבה לכל בקשה ושאלה, וכל זה בנועם, עם חיוך, סבלנות רבה, רוגע ותחושת ביטחון. אודי, לא יודעים איך היינו עוברים את זה בלעדיך, היה כיף לעבוד איתך. תודה זו מילה קטנה.

פייסבוק 16.8.20

גיתית ונמרוד

תהליך התכנון והבנייה עם אודי היה לאורך כל הדרך נינוח ורגוע.

אודי דאג להחזיק את החלום שלנו מצד אחד ומהצד השני דאג להיות עם האצבע על הדופק בכל הקשור ליכולות הכלכליות שהיו לנו.

תהליך בנייה הוא מלחיץ ומביא איתו לא מעט לבטים והחלטות לא קלות.

החוויה שלנו עם אודי היתה שיש על מי לסמוך , דבר שאפשר לנו לדאוג קצת פחות ולחוש בטחון

תודה לך אודי

היה לנו תענוג

משפחת  חליבה

חשוב לנו להגיד לך תודה בסיומה של תקופה מרגשת ומורכבת. ההחלטה לבנות בית בבניה בלתי קונבנציונאלית קסמה לנו מאוד אבל גם הפחידה מעצם השונות וחידוש בה.
מהרגע שנפגשנו הידע והאמונה שלך במעלות בניה מסוג זה הרגיעו אותנו ונסחו בנו תחושת ביטחון שאנחנו בידים מקצועיות. הראייה הכוללת שלך של חוזקות שטח הבניה והטבע סביבו יצרו בית כמו שחלמנו שמנצל את כיווני האוויר והאור הטבעיים. הליווי שלך בכל תהליך הבניה היה מקצועי ומסור, הכוונת הקבלן ואנשי הביצוע והעמידה בתקציב מוגדר מאוד איפשרו לנו להמשיך את שיגרת חיינו בשקט ובביטחון.

משפחת סבח

סרטון אחד שווה אלף מילים

שאלות בנושא בניה מתקדמת

בניה מתקדמת תאפשר לכם חיסכון כספי של עד 30% בתחזוקת הבית.

בנוסף, הבניה המתקדמת הינה מדויקת ולכן היא מונעת ליקוי בנייה.

בתים משלד פלדה דקת דופן, בשיטה המתקדמת בה אני בונה, מתוכננים ע"י תוכנות מחשב וכך מגיעים לתוצאות הנדסיות וביצועיות מדויקות ומהירות, העומדות בתקנים גבוהים לבנייה ועמידות בתזוזות קרקע, למניעת סדקים.
הבתים הם בעלי רמת בידוד טרמית גבוהה לפחות פי 3 מאשר בבנייה רגילה ובבנייתם אני מיישם חומרי גמר ואיטום ממיטב הטכנולוגיות של היצרנים המובילים בעולם, שנבחרו על ידי אישית.

בנייה המתקדמת מאפשרת גמישות לשינויים לאורך השנים ובכל שלב, תוכלו ביתר קלות לבצע שינויים במבנה.

בניית בית מיסודות עד סיום בין 6 חודשים ל 8.

לבנייה המתקדמת יש עמידות מקסימלית בפני סדקים ובלאי.

בהחלט.  הבית מתאים מאוד לאלקים הישראלי גם בתנאי חום וגם בתנאי קור.  רמת הבידוד של הבית גבוה פי 6 מבית "רגיל".

כל בית מתחיל ביציקות בטון של יסודות, קורות קשר, רצפה 20 ס"מ וממ"ד, ממשיך בהקמת שלד פלדה דקת דופן שמגיע קקירות להרכבה מהמפעל הקמת השלד תוך 3-5 ימים ובסיומו מקבלים שלד מושלם שלא דורש חציבות והתאמות בהמשך העבודה ובכך נחסך זמן יקר והכל מושחל בקירות בקלות (כל כך הגיוני וקל לטיפול בהמשך) יחד עם התקנת מערכות בידוד מתקדמות , ומסתיים במערכת גמר חיצוני מתקדמת (גמיש ועמיד בתזוזות קרקע ומונע סדקים), על פי בחירתכם: גמר טיח, בריקים, עץ ועוד.

מכירים את הבתים האלה שהמזגן פועל בהם ללא הפסקה ? בבית בבניה מתקדמת אין צורך במזגנים גדולים העובדים ללא הפסקה.

גם האקוסטיקה יותר נעימה ויוצרת חלל עם "אנרגיות טובות" באחריות 🙂

"בניה קלה"  זהו מושג מבלבל. ישנן שיטת בניה בבניה קלה שיכולות לחסוך כסף משמעותי כאשר מורידים את רמת עובי הקירות, הבידוד, איכות החלונות אפילו גובה תקרה והרשימה היא אינסופית ….. הפתרונות האלה לרוב מתאימים למי שמחפש מבנים שלא למגורי קבע לדורות.   אך אם ברצוננו לבנות בית ברמה טובה שניתן לתת עליה אחריות מקיפה. עם חומרי גמר  איכותיים בית שיהיה נעים אקלימית ואקוסטית ועמיד לאורך שנים, המחירים לרוב משתווים לעלות בניה  קונבנציונאלית. הידעת ? בבניה קונבנציונלית משלמים יותר על בעלי המקצוע לעומת בניה מתקדמת בה  משלמים יותר על החומרים ופחות על "העבודה" כך שאתם נשארים לגור בבית שבנוי מחומרים  פי 6 יותר טובים. אפשר להגיד שפה היתרון הגדול באמת.

קבלן מפתח מרכז תחתיו את כל הקבלנים ובעלי המקצוע המעורבים בתהליך הבניה. משלב העלייה לשטח ועד לקבלת המפתח כניסה לבית. היתרון של קבלן מפתח הוא באחריות הכוללת על התיאום בין עשרות בעלי המקצוע שצריכים לעבוד על הבית ובאחריות של גורם אחד לכל בעיה.  

בנייה מתקדמת בית שהוא נכס

בתים מבנייה מתקדמת זוכים לביקושים רבים בארץ ובעולם ולא במקרה.

בהשוואה לבנייה המסורתית, בתים שבנויים בבנייה מתקדמת, נבנים בכחצי מהזמן מציעים בידוד תרמי גבוה פי 6 מהבלוק הכי מבודד ,בידו אקוסטי משובח , יחד עם חיסכון של כ 30% בצריכת החשמל לאורך השנים.   בנוסף, בתים שנבנים בבנייה מתקדמת עמידים יותר בתזוזות קרקע וברעידות אדמה ונוצרים בהם פחות סדקים.

ולא פחות חשוב: בתים איכותיים בטכנולוגיות בנייה מתקדמות וירוקות , מוערכות כיום יותר מבנייה רגילה.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם