בנייה מתקדמת - בית מושלם בחודשים ספורים

בנייה מתקדמת היא ללא ספק הגאווה הגדולה של המשרד שלנו

לא רק בזכות לוחות זמנים שקצרים בכ-40% ביחס לבנייה קונבציונאלית ואפילו לא רק בזכות בידודים תרמים ואקוסטים שחוסכים כמעט מחצית מהוצאות החשמל. בנייה מתקדמת היא תפיסה עולם. כשהיא נפגשת עם אדריכלות ירוקה, השמיים הם הגבול. בתים פרטיים בבנייה מתקדמת נבנים ברמת דיוק גבוהה מאד ומאפשרים גם לעשות שינויים בקלות יחסית “תוך כדי תנועה”. זוהי שיטת הבנייה שלא תלויה בכוח אדם רב ושמפחיתה מאד סיכונים לטעויות אנוש. אתרי בנייה מתקדמת הם נקיים ומסודרים , עם מינימום לכלוך ופסולת בניין. מבוססים על חומרים אקולוגיים וידידותיים ומקימים בית שהוא גם נעים וגם בריא.

שלד בניה מתקדמת

בית במושב חרוצים

בית במושב גן חיים

בית בקיבוץ עינת

בית בקיבוץ בחן

בית בקיבוץ עינת

תהליך בניית בית בבניה מתקדמת

תוכניות אדריכליות והיתר בניה
עוד אין לכם תוכניות? בינגו. הגעתם למקום הנכון. תקבלו אצלנו את כל השירות מא' ועד מפתח. אנחנו מבטיחים לספק תהליך תכנון ירוק שמתחשב במשאבי הטבע ורוחות השמים. להגשים את החלומות שלכם (ויותר) עם תקציב ברור.

יש לכם כבר תוכניות לבית? מצויין! נתחיל לעבוד על בסיס התוכניות ביחד עם האדריכל שלכם שישמח בוודאי שיש מולו קבלן שמדבר אדריכלות ועיצוב ברמת שפת אם (התקשורת תהיה מפרה ואפקטיבית).
תקציב הבניה - מפרט בניה קלה - שיטות בניה
תקציב הבנייה מורכב מפרמטרים רבים, הרבה מעבר לדברים הברורים שהם גודל הבית הבית, הקומות ותנאי השטח. בבניית תקציב צריך לשים לב להכל.

מה למשל? עובי הקירות, גובה התקרה, עובי ועומק היסודות הנדרשים, עובי רצפת בטון, חומרי הבידוד, גמר הבית (שליכט, בריקים, עץ וכו'), סוג חלונות, דלתות, נגרות, חשמל, אלומיניום, ועוד מאות משתנים.

נשמע מבלבל? אל דאגה, בשביל זה אנחנו כאן. נוביל אתכם ונדייק את התקציב עוד לפני תכנון הבית. ניקח בחשבון את כל מה שחשוב לכם ונרכיב לכם תקציב על המ"מ (עם שוליים ראויים בהתאם). אנחנו מבטיחים שלא ניתן לכם להתפזר אבל מבטיחים גם למצוא לכם פתרונות במקומות שאתם חושבים שאי אפשר.
1
שלב הבטון
ביסוס, רצפה וממ"ד. מתחילים מקדיחת יסודות ויציקת רצפה וממ"ד לבית. בבנייה המתקדמת אנחנו משקיעים בבסיס איכותי ויעיל בתקציבו.
2
שלד פלדה
השלד שתכונן מבעוד מועד בתוכנת מחשב מתקדמת ונחתך במפעל עתיר טכנולוגיה, מגיע לאתר כשהוא מוכן ומפורק, ומורכב (לא תאמינו וכדאי גם לבוא ולראות) בתוך 3-5 ימים.
3
שלב הגמר
השלד המדוייק מוכן לקבל את התשתיות? קדימה לשלב הגמר! בקלות וביעילות מועברים בקירות כל תשתיות החשמל, האינסטלציה, מיזוג האוויר, החשמל החכם לבית החכם ועוד. כולל אפילו הכנה למערכת סולארית ועמדת טעינה לרכב חשמלי (אם תרצו).

בבנייה המתקדמת לא צריך "לחצוב ולפצוע" את השלד שנבנה בבלוקים. פשוט משחילים את התשתיות ולאחר מכן סוגרים את הקירות במערכת קיר מתקדמת.

עכשיו עוברים לאחד השלבים הכי כיפים והוא הלבשת הבית. ברוכים הבאים לעולם של חלונות, דלתות ריצוף, כלים סניטריים, נגרות, גופי תאורה ועוד. כמובן שהכל ייבחר מבעוד מועד בשביל למנוע עיכובים, וכמובן שהכל יהיה ממותגים מובילים שמספקים לא רק מוצרים מעולים אלא גם אחריות מלאה לשנים קדימה.
4
כניסה לבית -איזה כיף:)
היהלום שבכתר! עם כניסתכם לבית תקבלו מאיתנו את ספר הבית שמאגד בתוכו את כל מה שצריך בשביל תחזוקה שוטפת. החל ממספרי הגוונים של הקירות ועד לכתבי אחריות למוצרים השונים.
5
החיים שאחרי
שירות ואחריות מקיפה גם אחרי הכניסה לבית. בתים איכותיים שנבנו בבנייה מתקדמת מתפקדים עם אפס תקלות במשך שנים. יש משהו שצריך בכל זאת תיקון או שינוי? אל תדאגו. אנחנו כאן, אתם ממש לא לבד.
6

ככה בונים בראש שקט!

מפרט בית איכותי המבודד גם טרמית ואקוסטית

בניה בפיקוח אדריכלי צמוד

תקציב בניה סגור ללא הפתעות

7 שנות אחריות מקבלת מפתח

אחריות מקיפה לבית

one stop shop

הכל כלול במקום אחד : אדריכלות + קבלן מפתח

לבנות בבניה מתקדמת : בית שעובד בשבילכם

אודי ליווה אותנו בתקופה ובפרוייקט כה משמעותיים בחיינו, ולא יכולנו לבחור טוב ממנו! החל מהייעוץ הראשוני בדבר הבנייה המתקדמת דרך תכנון מוקפד של הבית וניהול כל הממשקים מול הרשויות השונות, שוחקות ותובעניות ככל שיהיו.

הכל בנועם ובתובנות חשובות שהן ללא ספק תוצר של ניסיון של שנים רבות בתחום.
אנו מלאי הערכה על השירות המקצועי, האוזן הקשובה, הרגישות החשובה וההתנהלות המוקפדת.
ממליצים בחום!
יעקב ודפנה סיגל, רמת רזיאל

גוגל

תמונת בית
משפחת סיגל רמת רזיאל

תהליך התכנון והבנייה עם אודי היה לאורך כל הדרך נינוח ורגוע.

אודי דאג להחזיק את החלום שלנו מצד אחד ומהצד השני דאג להיות עם האצבע על הדופק בכל הקשור ליכולות הכלכליות שהיו לנו.

תהליך בנייה הוא מלחיץ ומביא איתו לא מעט לבטים והחלטות לא קלות.

החוויה שלנו עם אודי היתה שיש על מי לסמוך , דבר שאפשר לנו לדאוג קצת פחות ולחוש בטחון

תודה לך אודי

היה לנו תענוג

משפחת  חליבה

חשוב לנו להגיד לך תודה בסיומה של תקופה מרגשת ומורכבת. ההחלטה לבנות בית בבניה בלתי קונבנציונאלית קסמה לנו מאוד אבל גם הפחידה מעצם השונות וחידוש בה.
מהרגע שנפגשנו הידע והאמונה שלך במעלות בניה מסוג זה הרגיעו אותנו ונסחו בנו תחושת ביטחון שאנחנו בידים מקצועיות. הראייה הכוללת שלך של חוזקות שטח הבניה והטבע סביבו יצרו בית כמו שחלמנו שמנצל את כיווני האוויר והאור הטבעיים. הליווי שלך בכל תהליך הבניה היה מקצועי ומסור, הכוונת אנשי הביצוע והעמידה בתקציב מוגדר מאוד איפשרו לנו להמשיך את שיגרת חיינו בשקט ובביטחון.

משפחת סבח

המלצות | מן התקשורת | מידע מקצועי

ביקור של ערוץ 13 בבית בבניה מתקדמת בכפר סבא
נגן וידאו
בניה מתקדמת - בניה מהירה
אודי מסינגר ומושיק גלמין
נגן וידאו
אודי מסינגר ומושיק גלמין בתכנית מעצבים
סרטון היכרות עם אודי מסינגר

שאלות בנושא בניה מתקדמת

בניה מתקדמת תאפשר לכם חיסכון כספי של עד 30% בתחזוקת הבית.

בנוסף, הבניה המתקדמת הינה מדויקת ולכן היא מונעת ליקוי בנייה.

בתים משלד פלדה דקת דופן, בשיטה המתקדמת בה אני בונה, מתוכננים ע”י תוכנות מחשב וכך מגיעים לתוצאות הנדסיות וביצועיות מדויקות ומהירות, העומדות בתקנים גבוהים לבנייה ועמידות בתזוזות קרקע, למניעת סדקים.
הבתים הם בעלי רמת בידוד טרמית גבוהה לפחות פי 3 מאשר בבנייה רגילה ובבנייתם אני מיישם חומרי גמר ואיטום ממיטב הטכנולוגיות של היצרנים המובילים בעולם, שנבחרו על ידי אישית.

בנייה המתקדמת מאפשרת גמישות לשינויים לאורך השנים ובכל שלב, תוכלו ביתר קלות לבצע שינויים במבנה.

בניית בית מיסודות עד סיום בין 6 חודשים ל 8.

לבנייה המתקדמת יש עמידות מקסימלית בפני סדקים ובלאי.

בהחלט.  הבית מתאים מאוד לאקלים הישראלי גם בתנאי חום וגם בתנאי קור.  רמת הבידוד של הבית גבוה פי 6 מבית “רגיל”. ( עוד מידע בסרטונים )

כל בית מתחיל ביציקות בטון של יסודות, קורות קשר, רצפה וממ”ד, ממשיך בהקמת שלד פלדה דקת דופן ממוחשבת ומדוייקת שבה הכנות לכל החלונות, התיריסים החשמליים ,התשתיות ועוד . השלד מגיע מהמפעל כשלד קיר להרכבה.  הקמת השלד על ידי צוות מקצועי לוקחת בין  3-5 ימים ובסיומו מקבלים שלד מושלם שלא דורש, יישור ,  חציבות והתאמות.  כך נחסך זמן יקר והכל מושחל בקירות בקלות (כל כך הגיוני וקל לטיפול בהמשך) יחד עם התקנת מערכות בידוד מתקדמות. גמר הבית יחופה במערכת גמר חיצוני מתקדם (גמיש ועמיד בתזוזות קרקע ומונע סדקים), על פי בחירתכם: גמר טיח, בריקים, עץ ועוד.

מכירים את הבתים האלה שהמזגן פועל בהם ללא הפסקה ? בבית בבניה מתקדמת אין צורך במזגנים גדולים העובדים ללא הפסקה.

גם האקוסטיקה יותר נעימה ויוצרת חלל עם “אנרגיות טובות” באחריות 🙂

“בניה קלה”  זהו מושג מבלבל. ישנן שיטת בניה בבניה קלה שיכולות לחסוך כסף משמעותי כאשר מורידים את רמת עובי הקירות, הבידוד, איכות החלונות אפילו גובה תקרה והרשימה היא אינסופית ….. הפתרונות האלה לרוב מתאימים למי שמחפש מבנים שלא למגורי קבע לדורות.   אך אם ברצוננו לבנות בית ברמה טובה שניתן לתת עליה אחריות מקיפה. עם חומרי גמר  איכותיים בית שיהיה נעים אקלימית ואקוסטית ועמיד לאורך שנים, המחירים לרוב משתווים לעלות בניה  קונבנציונאלית. 

אך בבניה קונבנציונלית משלמים יותר על בעלי המקצוע לעומת בניה מתקדמת בה  משלמים יותר על החומרים ופחות על “העבודה” כך שאתם נשארים לגור בבית שבנוי מחומרים  פי 6 יותר טובים. אפשר להגיד שפה היתרון הגדול באמת.

קבלן מפתח מרכז תחתיו את כל הקבלנים ובעלי המקצוע המעורבים בתהליך הבניה. משלב העלייה לשטח ועד לקבלת המפתח כניסה לבית. היתרון של קבלן מפתח הוא באחריות הכוללת על התיאום בין עשרות בעלי המקצוע שצריכים לעבוד על הבית ובאחריות של גורם אחד לכל בעיה.  

למה להתלבט? בואו נדבר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם