אדריכל עמק חפר

 העלייה בביקוש לשירותי אדריכל בשרון והסביבה בזכות  המרחבים הפתוחים הרבים ותנופת הבנייה בשנים האחרונות הם כר פורה לבעלי קרקעות רבים, אשר רוצים לנצל את השטח לטובת בניה. הבחירה באדריכל היא אחד מהצעדים הראשונים בדרך ליצירת מבנה מושלם ולכן לא ניתן להתפשר על איכות העבודה והמיומנות של בעל המקצוע. 

שלד בניה מתקדמת

בית במושב חרוצים

בית במושב גן חיים

בית בקיבוץ עינת

בית בקיבוץ בחן

בית בקיבוץ עינת

אדריכל בעמק חפר- איך זה עובד?

פגישת היכרות
בפגישות ההיכרות אאפיין יחד איתכם את הצרכים שלכם ואקשיב לכל הפנטזיות שלכם בנוגע לביתכם החדש ולסגנון העיצובי המועדף עליכם. כבעל ניסיון של 20 שנים בתכנון בתים ובנייה , אספק לכם את כל הידע והכלים לקבלת החלטות מושכלות ונחבר בין החלומות והרצונות שלכם דרישות שלכם לבין תנאי השטח, הטכנולוגיה והתקציב העומד לרשותכם.
1
תוכנית אדריכלית
בתום שלב ההכרות, אציג בפניכם תכניות אדריכליות פרקטיות לבנייה, התואמות לסגנון החיים ולצרכים הנוכחיים והעתידיים שלכם
2
הדמיה
לאחר דיוק ואישור התוכניות על ידכם, אכין עבורכם הדמיה שתמחיש כיצד ייראה ביתכם הפרטי החדש. עם הגשת ה"גרמושקה" לרשויות התכנון והבנייה, נתחיל לרדת לפרטים הקטנים בתוכניות העבודה, כגון נקודות חשמל, נקודות מים, חלונות,בחירת כלים סניטירים וריצופים ועוד.
3
היתר בניה
תהליך בירוקרטי טכני ואפור אבל היופי הוא שאנחנו נטפל לכם בהכל ונקדם במהירות האפשרית כל אישור וכל עדכון. מהצד שלכם תצטרכו "רק" לשלם ליועצים השונים ואגרות שידרשו במהלך הדרך כאשר אנחנו ננחה אתכם בכל צד ונכין לכם את כל הטפסים הדרושים .(חפשו למטה בשאלות ותשובות את הרשימה המלאה)
4
תוכניות עבודה
איתם יוצאים לדרך
5
בשעה טובה -בונים
אז אחרי שכבר עברנו דרך ביחד אפשר להציע לכם שירותי בניה מתקדמת עד מפתח תחת אותה קורת גג?
6

ככה בונים בראש שקט!

מפרט בית איכותי המבודד גם טרמית ואקוסטית

בניה בפיקוח אדריכלי צמוד

תקציב בניה סגור ללא הפתעות

7 שנות אחריות מקבלת מפתח

אחריות מקיפה לבית

one stop shop

הכל כלול במקום אחד : אדריכלות + קבלן מפתח

הם כבר נהנים מתכנון אדריכלי מושלם

אודי ליווה אותנו בתקופה ובפרוייקט כה משמעותיים בחיינו, ולא יכולנו לבחור טוב ממנו! החל מהייעוץ הראשוני בדבר הבנייה המתקדמת דרך תכנון מוקפד של הבית וניהול כל הממשקים מול הרשויות השונות, שוחקות ותובעניות ככל שיהיו.

הכל בנועם ובתובנות חשובות שהן ללא ספק תוצר של ניסיון של שנים רבות בתחום.
אנו מלאי הערכה על השירות המקצועי, האוזן הקשובה, הרגישות החשובה וההתנהלות המוקפדת.
ממליצים בחום!
יעקב ודפנה סיגל, רמת רזיאל

גוגל

תמונת בית
משפחת סיגל רמת רזיאל

תהליך התכנון והבנייה עם אודי היה לאורך כל הדרך נינוח ורגוע.

אודי דאג להחזיק את החלום שלנו מצד אחד ומהצד השני דאג להיות עם האצבע על הדופק בכל הקשור ליכולות הכלכליות שהיו לנו.

תהליך בנייה הוא מלחיץ ומביא איתו לא מעט לבטים והחלטות לא קלות.

החוויה שלנו עם אודי היתה שיש על מי לסמוך , דבר שאפשר לנו לדאוג קצת פחות ולחוש בטחון

תודה לך אודי

היה לנו תענוג

משפחת  חליבה

חשוב לנו להגיד לך תודה בסיומה של תקופה מרגשת ומורכבת. ההחלטה לבנות בית בבניה בלתי קונבנציונאלית קסמה לנו מאוד אבל גם הפחידה מעצם השונות וחידוש בה.
מהרגע שנפגשנו הידע והאמונה שלך במעלות בניה מסוג זה הרגיעו אותנו ונסחו בנו תחושת ביטחון שאנחנו בידים מקצועיות. הראייה הכוללת שלך של חוזקות שטח הבניה והטבע סביבו יצרו בית כמו שחלמנו שמנצל את כיווני האוויר והאור הטבעיים. הליווי שלך בכל תהליך הבניה היה מקצועי ומסור, הכוונת אנשי הביצוע והעמידה בתקציב מוגדר מאוד איפשרו לנו להמשיך את שיגרת חיינו בשקט ובביטחון.

משפחת סבח

סרטון אחד שווה אלף מילים

ביקור של ערוץ 13 בבית בבניה מתקדמת בכפר סבא
נגן וידאו
בניה מתקדמת - בניה מהירה
אודי מסינגר ומושיק גלמין
נגן וידאו
אודי מסינגר ומושיק גלמין בתכנית מעצבים
סרטון היכרות עם אודי מסינגר

אדריכלים בעמק חפר מה חשוב לדעת?

 

אדריכל עמק חפר – מנצלים את המרחבים הפתוחים

הדרישה לאדריכל בנייה קלה , באה על רקע תנופת הבניה הגוברת באזור בפרט ובישראל בכלל. שירותים בתחום הבניה הם מבוקשים מאוד. תפקידו של האדריכל באתר הבניה הוא לספק פרספקטיבה מקצועית בנושאים כמו:

  1. עיצוב פנים – חלוקת חלל הבית לחדרים הוא תפקידו של האדריכל. החל משלבי התכנון הראשוניים האדריכל מציג אפשרויות מגוונות בפני הלקוח עד ליצירת החלל האידאלי לכל משפחה.
  2. עיצוב חוץ – בעיקר בבתים פרטיים יש לאדריכל השפעה על עיצוב הגינה, המרפסות והכניסה לשטח הבית. ניתן ליצור קשר בין הפנים והחוץ בעזרת חלונות ומרפסות אשר יאפשרו לדיירים מעברים נוחים ממקום למקום.
  3. חומרי הבניה – אדריכלים רבים כיום בוחרים לעבוד על פי עקרונות אדריכלות ירוקה , זאת על מנת להקים בתים איכותיים ויציבים ועדיין לשמור על עקרונות הקיימות ואיכות הסביבה. כמובן שאת אפיון החומרים בהם תשתמשו לבית החלומות שלכם אתם יכולים להתאים וזהו תפקידו של האדריכל לסייע לכם בבחירה.

 

אדריכל עמק חפר

 

אדריכל עמק חפר – בית ישראלי מנצח

החלום הישראלי האולטימטיבי היה מאז ומעולם בית עם חצר. כל זוג צעיר אשר יכול להרשות לעצמו לבנות את בית המשפחה המושלם, רוצה להשקיע את מיטב כספו ולקבל בתמורה מבנה שישרת את כל בני השפחה לאורך שנים. על מנת להשיג את התוצאה הרצויה, תחת תקציב נתון ובתוך פרק זמן מסוים, אתם חייבים להיות בטוחים שאתם עובדים עם אנשי הצוות הטובים ביותר למשימה שלכם. בין שלל המשימות אשר עומדות בפניכם, ויש לא מעט כאלו, התקשרות עם אדריכל היא אחת ממשימות המפתח אשר יקבעו את רמת הגימור של הפרויקט שלכם, אם אתם לפני תכנון או בניית או בית בעמק חפר בשרון או במישור החוף הנכם מוזמנים ליצור קשר לשיחת יעוץ לא מחייבת בנושא תקציב ושיטות בניה שמתאימים לאקלים הישראלי  – אדריכלות ירוקה.

וגם מהו מפרט הבניה הנכון עבורכם מתוך שלל שיטות הבניה וחומרי הגמר הקיימים בשוק

למה להתלבט? בואו נדבר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם