אדריכלים בצפון

אדריכלים בצפון תפקידם לסייע ולעצב את קו האופק של צפון מדינת ישראל. מבנים הם חלק בסיסי מהחוויה האנושית: אנו עובדים, קונים, לומדים, מתפללים, מחפשים עזרה, נחים ומבלים זמן פנאי בתוך מבנים אלו יום אחר יום, ומעריכים אותם בהתאם לאיכות שבה האופן שבו הם בנויים משרת אותנו. 

העיצוב ותהליך הבנייה של מבנים מודרניים מתבצע על ידי לא אחרים מאשר אדריכלים בצפון המוכשרים בתכנון של עיצובי מבנים. הם משחקים תפקיד מפתח בעולם הבנייה ואחראיים על הביטחון והנראות של כל מבנה ומבנה עליו הם מפקחים. 

שלד בניה מתקדמת

בית במושב חרוצים

בית במושב גן חיים

בית בקיבוץ עינת

בית בקיבוץ בחן

בית בקיבוץ עינת

תכנון אדריכלי - איך זה עובד?

פגישת היכרות
בפגישות ההיכרות אאפיין יחד איתכם את הצרכים שלכם ואקשיב לכל הפנטזיות שלכם בנוגע לביתכם החדש ולסגנון העיצובי המועדף עליכם. כבעל ניסיון של 20 שנים בתכנון בתים ובנייה , אספק לכם את כל הידע והכלים לקבלת החלטות מושכלות ונחבר בין החלומות והרצונות שלכם דרישות שלכם לבין תנאי השטח, הטכנולוגיה והתקציב העומד לרשותכם.
1
תוכנית אדריכלית
בתום שלב ההכרות, אציג בפניכם תכניות אדריכליות פרקטיות לבנייה, התואמות לסגנון החיים ולצרכים הנוכחיים והעתידיים שלכם
2
הדמיה
לאחר דיוק ואישור התוכניות על ידכם, אכין עבורכם הדמיה שתמחיש כיצד ייראה ביתכם הפרטי החדש. עם הגשת ה"גרמושקה" לרשויות התכנון והבנייה, נתחיל לרדת לפרטים הקטנים בתוכניות העבודה, כגון נקודות חשמל, נקודות מים, חלונות,בחירת כלים סניטירים וריצופים ועוד.
3
היתר בניה
תהליך בירוקרטי טכני ואפור אבל היופי הוא שאנחנו נטפל לכם בהכל ונקדם במהירות האפשרית כל אישור וכל עדכון. מהצד שלכם תצטרכו "רק" לשלם ליועצים השונים ואגרות שידרשו במהלך הדרך כאשר אנחנו ננחה אתכם בכל צד ונכין לכם את כל הטפסים הדרושים .(חפשו למטה בשאלות ותשובות את הרשימה המלאה)
4
תוכניות עבודה
איתם יוצאים לדרך
5
בשעה טובה -בונים
אז אחרי שכבר עברנו דרך ביחד אפשר להציע לכם שירותי בניה מתקדמת עד מפתח תחת אותה קורת גג?
6

ככה בונים בראש שקט!

מפרט בית איכותי המבודד גם טרמית ואקוסטית

בניה בפיקוח אדריכלי צמוד

תקציב בניה סגור ללא הפתעות

7 שנות אחריות מקבלת מפתח

אחריות מקיפה לבית

one stop shop

הכל כלול במקום אחד : אדריכלות + קבלן מפתח

הם כבר נהנים מתכנון אדריכלי מושלם

אודי ליווה אותנו בתקופה ובפרוייקט כה משמעותיים בחיינו, ולא יכולנו לבחור טוב ממנו! החל מהייעוץ הראשוני בדבר הבנייה המתקדמת דרך תכנון מוקפד של הבית וניהול כל הממשקים מול הרשויות השונות, שוחקות ותובעניות ככל שיהיו.

הכל בנועם ובתובנות חשובות שהן ללא ספק תוצר של ניסיון של שנים רבות בתחום.
אנו מלאי הערכה על השירות המקצועי, האוזן הקשובה, הרגישות החשובה וההתנהלות המוקפדת.
ממליצים בחום!
יעקב ודפנה סיגל, רמת רזיאל

גוגל

תמונת בית
משפחת סיגל רמת רזיאל

תהליך התכנון והבנייה עם אודי היה לאורך כל הדרך נינוח ורגוע.

אודי דאג להחזיק את החלום שלנו מצד אחד ומהצד השני דאג להיות עם האצבע על הדופק בכל הקשור ליכולות הכלכליות שהיו לנו.

תהליך בנייה הוא מלחיץ ומביא איתו לא מעט לבטים והחלטות לא קלות.

החוויה שלנו עם אודי היתה שיש על מי לסמוך , דבר שאפשר לנו לדאוג קצת פחות ולחוש בטחון

תודה לך אודי

היה לנו תענוג

משפחת  חליבה

חשוב לנו להגיד לך תודה בסיומה של תקופה מרגשת ומורכבת. ההחלטה לבנות בית בבניה בלתי קונבנציונאלית קסמה לנו מאוד אבל גם הפחידה מעצם השונות וחידוש בה.
מהרגע שנפגשנו הידע והאמונה שלך במעלות בניה מסוג זה הרגיעו אותנו ונסחו בנו תחושת ביטחון שאנחנו בידים מקצועיות. הראייה הכוללת שלך של חוזקות שטח הבניה והטבע סביבו יצרו בית כמו שחלמנו שמנצל את כיווני האוויר והאור הטבעיים. הליווי שלך בכל תהליך הבניה היה מקצועי ומסור, הכוונת אנשי הביצוע והעמידה בתקציב מוגדר מאוד איפשרו לנו להמשיך את שיגרת חיינו בשקט ובביטחון.

משפחת סבח

סרטון אחד שווה אלף מילים

ביקור של ערוץ 13 בבית בבניה מתקדמת בכפר סבא
נגן וידאו
בניה מתקדמת - בניה מהירה
אודי מסינגר ומושיק גלמין
נגן וידאו
אודי מסינגר ומושיק גלמין בתכנית מעצבים
סרטון היכרות עם אודי מסינגר

מהם תחומי האחריות של אדריכל?

אדריכלים בצפון ובכלל אחראים על המבנה והעיצוב של מבנים, אך באופן רחב בעלי תחומי אחריות רבים ומגוונים נוספים:

 • ניהול של צוותים ועובדים בתהליכי התכנון והבנייה
 • יצירה של תקשורת בריאה עם הלקוחות, בכדי ללמוד כיצד לייצר מבנה שיהיה לשביעות רצונם ובהתאם לטעמם האישי
 • עורכים תקציב ומתאמים בין כל העובדים בפרויקט
 • מתאימים את המבנה לתקנות ורגולציות מדיניות ועירוניות שונות
 • מקפידים לקבל אישורים והיתרים לעבודה מהרשויות המקומיות והמשפטיות
 • מכינים מסמכים החיוניים לתהליך הבנייה עם פירוט מעמיק של תהליך העבודה, לרבות גרמושקה
 • עובדים בשיתוף פעולה עם קבלנים
 • אחראיים על הביטחון העתידי של תושבי המבנה

העבודה של אדריכל מוגבלת על ידי תקציב, תשוקות הלקוח, רגולציות בנייה ומשתנים רבים נוספים. עם זאת, אדריכלים איכותיים יודעים כיצד לקחת את כל הפרמטרים הללו בחשבון ויחד עם זאת לייצר נכס שהוא יצירת אומנות.

שלבי הפעולה של אדריכלים בצפון

תהליכי העיצוב והבנייה של כל נכס כוללים כ- 4 שלבים עיקריים:

 • יצירת הגרמושקה – הגרמושקה היא תוכנית הבנייה של הנכס המייצגת אותו בשלב הראשוני של עיצוב הנכס. בראשית התהליך, האדריכל נפגש עם הלקוחות, לומד על צורכי הפרויקט שלהם, מעריך את אתר הבנייה ומפתח עיצוב כללי, המתחשב בתקנות הנדרשות.
  בהתאם לתוכנית זו, האדריכל בונה מודלים או הדמיות של הנכס ומציג אותם בפני הלקוחות, בכדי לאפשר להם להעריך את הנראות והפונקציונליות של הנכס, ולאשר אותו במידה והוא מתאים לרצונות ולצרכים שלהם.

 • פיתוח העיצוב – לאחר שהלקוחות מאשרים את העיצוב עצמו, האדריכל ממלא את הפרטים הקטנים של המסמך ולרבות את המיקומים של מערכות החשמל, המיזוג, הצנרת ועוד. בשלב זה, אדריכלים רבים משתפים פעולה עם מהנדסי בניין, בכדי להגיע לתוצאות המדויקות ביותר. על האדריכל להתחשב בתנאי הסביבה, ברגולציות של הרשות המקומית ובתקנות בנייה, הן מבחינה חוקית והן בכדי לשמור על הביטחון והבריאות של דיירי הבניין לעתיד. טרם תהליך הבנייה, תוכנית זו מאושרת באופן סופי על ידי הלקוחות.

 • מסמכים סופיים – לאחר שהעיצוב הסופי מאושר, האדריכל מכין את המסמכים המפרטים את אופן הבנייה של הנכס היטב ומעביר את המסמכים הללו לקבלנים. הקבלנים עוקבים אחר הוראות הבנייה הללו תוך כדי תהליך הבנייה, ועל ידי כך מביאים להקמה חכמה ונאה של נכס בהתאם לתוכניות עצמן. גרסאות שונות של מסמכים אלו יופצו לכל הקבלנים ואנשי המקצוע הזקוקים להם.

 • תהליך הבנייה – סופסוף, ניתן להתחיל ולבנות את הנכס. בשלב זה, האדריכל מבצע פעולות שונות בשלבים שונים. לעיתים הוא מייעץ לאורך תהליך הבנייה ומסייע לשמור על קו הבנייה שתכנן מראש, לעיתים הוא מנהל את הקבלנים בעבור הלקוחות, ולרוב הוא מסייע לפתור בעיות ולכבות שריפות שמתעוררות תוך כדי תהליך הבנייה, על ידי איתור של פתרונות חכמים ואפקטיביים לכל בעיה או שאלה.

תפקידם של אדריכלים בצפון הוא חיוני ויקר מפז, וחשוב לבחור באדריכל מקצועי בכדי להוביל פרויקטים איכותיים וחסכוניים בתחום הבנייה. אדריכל חכם לא רק יביא לבנייה של נכס פונקיונלי, נאה ובטיחותי, אלא גם יביא לתהליך עבודה שנע על מיי מנוחות ובסופו מקבלים מפתח לנכס מדויק.

למה להתלבט? בואו נדבר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם